,,Wydech ' silnika rakietowego, pytanie?
,,Wydech ' silnika rakietowego, pytanie?
Witam zamierzam rozbudowac swoje auto rc o kolejne kilka silnikow rakietowych, głuwny problem to miejsce na ich zamocowanie, wpadł mi do głowy pomysł. Umiejscowił bym silnik w miejscu gdzie na drodze gazów w odległosci 15 cm od dyszy znajdują sie, wachacz, amortyzator, wachacz górny, oska napedowa itd, naturalnie gdyby silnik odpalic, to popali mi, a nawet stopi plastikowe elemęty i tu mój pomysł, czy mozna by bylo odprowadzic ,,ukierunkować ' rurka odprowadzająca gazy była by lekko wygięta omineła by wachacz i wyprowadzała gazy za model. co o tym mysłicie czy to jest mozliwe?