Wiekszosc osób stosuje do paliw żywicznych pył AL i Mg a czy próbował ktos takiej mieszanki:
1)KNO3, epoxy, węgiel
lub
2)KNO3, epoxy, węgiel, siarka
2) to niby zwykły proch czarny z lepiszczem ale skladniki tanie i łatwe do zdobycia
1) wersja powinna byc całkiem ciekawa tez i nie trzeba jechac do chemicznego.
Proporcje sie wyliczy