Forum niemieckie
-
Paul
- Supersonic PROFI
- Posty: 937
- Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
- Lokalizacja: Luedenscheid
Forum niemieckie
Witam,
przed ok. dwoma tygodniami napisalem pare zdan na temat polskich rakiet eksperymentalnych oraz kto sie tym w Polsce zajmuje. Oczywiscie podalem rowniez adresy na strone KSARDA oraz strone POMORZAN. Napisalem rowniez pare zdan na temat lotu rakiety eksperymentalnej Robercika oraz Andrzeja, no i jak moglo by byc inaczej, niemieccy koledzy sa zachwyceni waszymi osiagami. Mam tutaj rowniez na mysli ostatnie loty Ksarda. Z tad tez narodzil sie taki pomysl, by specjalnie dla W A S utworzyc specjalny dzial na forum niemieckim w ktorym mozecie pisac po polsku. Mysle, ze to wspanialy sposob by sie blizej poznac i w przyszlosci moze i odwiedzac..
CO wy na to????
Paul
przed ok. dwoma tygodniami napisalem pare zdan na temat polskich rakiet eksperymentalnych oraz kto sie tym w Polsce zajmuje. Oczywiscie podalem rowniez adresy na strone KSARDA oraz strone POMORZAN. Napisalem rowniez pare zdan na temat lotu rakiety eksperymentalnej Robercika oraz Andrzeja, no i jak moglo by byc inaczej, niemieccy koledzy sa zachwyceni waszymi osiagami. Mam tutaj rowniez na mysli ostatnie loty Ksarda. Z tad tez narodzil sie taki pomysl, by specjalnie dla W A S utworzyc specjalny dzial na forum niemieckim w ktorym mozecie pisac po polsku. Mysle, ze to wspanialy sposob by sie blizej poznac i w przyszlosci moze i odwiedzac..
CO wy na to????
Paul
- jaskiniowiec
- Administrator
- Posty: 2379
- Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
- andżej
- Supersonic PROFI
- Posty: 444
- Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
- Lokalizacja: Rumia
- Kontakt:
Witam
Fajny pomysł
i dzięki za reklamę zagraniczną. Jak sądzisz Paul, ile osób na forum niemieckim zna polski? Stworzenie działu dla niemieckich modelarzy to chyba też nie problem a to jak dla mnie super pomysł. Nie ukrywam że systematycznie przeglądam tylko nasze forum i gdyby nie Twoje posty nie wiedział bym co się na świecie dzieje.
Pozdr
Fajny pomysł
Pozdr
-
Paul
- Supersonic PROFI
- Posty: 937
- Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
- Lokalizacja: Luedenscheid
No oczywiscie i od jutra wszyscy ucza sie niemieckiego
Nie !!!! Chodzi o cos takiego by ewentualnie utworzyc jeden dzial gdzie mogli by pisac, zadawac pytania koledzy z Niemiec i na tej samej zasadzie bedzie sie to odbywac po stronie niemieckiej. W obydwu forach przejme funkcje tlumacza-o ile to bedzie konieczne
Paul
Nie !!!! Chodzi o cos takiego by ewentualnie utworzyc jeden dzial gdzie mogli by pisac, zadawac pytania koledzy z Niemiec i na tej samej zasadzie bedzie sie to odbywac po stronie niemieckiej. W obydwu forach przejme funkcje tlumacza-o ile to bedzie konieczne
Paul
- jaskiniowiec
- Administrator
- Posty: 2379
- Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt: