Forum niemieckie

Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Forum niemieckie

Post autor: Paul »

Witam,

przed ok. dwoma tygodniami napisalem pare zdan na temat polskich rakiet eksperymentalnych oraz kto sie tym w Polsce zajmuje. Oczywiscie podalem rowniez adresy na strone KSARDA oraz strone POMORZAN. Napisalem rowniez pare zdan na temat lotu rakiety eksperymentalnej Robercika oraz Andrzeja, no i jak moglo by byc inaczej, niemieccy koledzy sa zachwyceni waszymi osiagami. Mam tutaj rowniez na mysli ostatnie loty Ksarda. Z tad tez narodzil sie taki pomysl, by specjalnie dla W A S utworzyc specjalny dzial na forum niemieckim w ktorym mozecie pisac po polsku. Mysle, ze to wspanialy sposob by sie blizej poznac i w przyszlosci moze i odwiedzac..

CO wy na to????



Paul
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: jaskiniowiec »

Ale odjazd. Miło. Zobaczymy jak będzie...
Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Post autor: Paul »

Tak wlasciwie to mozna by bylo rowniez cos takiego i na tym forum utworzyc. W koncu nie musimy grac "Na jedna bude"



Paul
kermit
PROFI
Posty: 387
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: znad stawu w Baninie
Kontakt:

??

Post autor: kermit »

Czy ja dobrze rozumiem, że chciałbyś zrobić niemiecką wersję tego forum??

A może się mylę i o coś innego Tobie chodzi?
Awatar użytkownika
robercik
Supersonic PROFI
Posty: 1362
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robercik »

Cześć

Dla mnie bomba, napewno będziemy mogli wiele podpatrzyć co do konstrukcji rakiet a może torochę popróbować po miemiecku :D



pzdr
Awatar użytkownika
andżej
Supersonic PROFI
Posty: 444
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: andżej »

Witam



Fajny pomysł :D i dzięki za reklamę zagraniczną. Jak sądzisz Paul, ile osób na forum niemieckim zna polski? Stworzenie działu dla niemieckich modelarzy to chyba też nie problem a to jak dla mnie super pomysł. Nie ukrywam że systematycznie przeglądam tylko nasze forum i gdyby nie Twoje posty nie wiedział bym co się na świecie dzieje.



Pozdr
Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Post autor: Paul »

No oczywiscie i od jutra wszyscy ucza sie niemieckiego :lol: :lol: :lol:

Nie !!!! Chodzi o cos takiego by ewentualnie utworzyc jeden dzial gdzie mogli by pisac, zadawac pytania koledzy z Niemiec i na tej samej zasadzie bedzie sie to odbywac po stronie niemieckiej. W obydwu forach przejme funkcje tlumacza-o ile to bedzie konieczne :wink:



Paul
Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Post autor: Paul »

Nie sadze a wiem :D tylko jedna osoba - JA :lol:
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: jaskiniowiec »

Czyli...forumowa skrzynka kontaktowa. To dobry pomysł. Można przekazać info o tym co się dzieje i czasem zadać jakieś pytania. Tylko jak to już powstanie, trzeba będzie zadbać o to, by nie zionęło tam pustką, bo będzie obciach.

Rozumiem Paul, ze będziesz robił za tłumacza?
Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Post autor: Paul »

Mysle, ze tak zle nie bedzie. Z tego co widze , to zainteresowanie jest po obydwu stronach.
ODPOWIEDZ