Po prostu podziwiam jak prosto i logicznie takie sprawy są rozwiązane w Niemczech. Wszystko jest przemyślane i dostępne za normalne pieniądze.
Jak już pisałem ten eksperyment nie jest imprezą masową a ewentualni obserwatorzy zjawią się na własne ryzyko.
Oczywiście gdy zorganizujemy jakiś zlot ogólnopolski należy jeszcze poinformować Urząd Gminy, Policję, Straż pożarną i Pogotowie Ratunkowe co także nic nie kosztuje przy współpracy z urzędem gminy (miasta). Wówczas dostępne są ubezpieczenia chroniące takie typowe imprezy masowe, zarejestrowanie przestrzeni powietrznej stanie się wtedy dodatkowym obowiązkiem.
Sam z kolegami z technikum organizowałem kilkanaście lat temu Noc świętojańską na plaży w Gdyni i zrobiliśmy to za zero złotych
Jeśli zlot miałby być dostepny także dla mieszkańców gminy wiele da się załatwić.
pzdr