Paliwo żywiczne
: poniedziałek, 30 mar 2009, 21:25
Mam pytanko (jezeli jest głupie napiszcie mi to i wywalcie post):
Wiekszosc osób stosuje do paliw żywicznych pył AL i Mg a czy próbował ktos takiej mieszanki:
1)KNO3, epoxy, węgiel
lub
2)KNO3, epoxy, węgiel, siarka
2) to niby zwykły proch czarny z lepiszczem ale skladniki tanie i łatwe do zdobycia
1) wersja powinna byc całkiem ciekawa tez i nie trzeba jechac do chemicznego.
Jak nikt nie wymyslił moze to byc to paliwo kapciowe
a jak wymyslił to juz sie chowam zawstydzony niewiedza i tym ze forum zasmiecam
Proporcje sie wyliczy
tylko chodzi mi o to czy taka mieszanka istnieje jakie ma parametry.
Wiekszosc osób stosuje do paliw żywicznych pył AL i Mg a czy próbował ktos takiej mieszanki:
1)KNO3, epoxy, węgiel
lub
2)KNO3, epoxy, węgiel, siarka
2) to niby zwykły proch czarny z lepiszczem ale skladniki tanie i łatwe do zdobycia
1) wersja powinna byc całkiem ciekawa tez i nie trzeba jechac do chemicznego.
Proporcje sie wyliczy