Forum niemieckie
: poniedziałek, 5 sty 2009, 21:22
Witam,
przed ok. dwoma tygodniami napisalem pare zdan na temat polskich rakiet eksperymentalnych oraz kto sie tym w Polsce zajmuje. Oczywiscie podalem rowniez adresy na strone KSARDA oraz strone POMORZAN. Napisalem rowniez pare zdan na temat lotu rakiety eksperymentalnej Robercika oraz Andrzeja, no i jak moglo by byc inaczej, niemieccy koledzy sa zachwyceni waszymi osiagami. Mam tutaj rowniez na mysli ostatnie loty Ksarda. Z tad tez narodzil sie taki pomysl, by specjalnie dla W A S utworzyc specjalny dzial na forum niemieckim w ktorym mozecie pisac po polsku. Mysle, ze to wspanialy sposob by sie blizej poznac i w przyszlosci moze i odwiedzac..
CO wy na to????
Paul
przed ok. dwoma tygodniami napisalem pare zdan na temat polskich rakiet eksperymentalnych oraz kto sie tym w Polsce zajmuje. Oczywiscie podalem rowniez adresy na strone KSARDA oraz strone POMORZAN. Napisalem rowniez pare zdan na temat lotu rakiety eksperymentalnej Robercika oraz Andrzeja, no i jak moglo by byc inaczej, niemieccy koledzy sa zachwyceni waszymi osiagami. Mam tutaj rowniez na mysli ostatnie loty Ksarda. Z tad tez narodzil sie taki pomysl, by specjalnie dla W A S utworzyc specjalny dzial na forum niemieckim w ktorym mozecie pisac po polsku. Mysle, ze to wspanialy sposob by sie blizej poznac i w przyszlosci moze i odwiedzac..
CO wy na to????
Paul