: środa, 24 gru 2008, 23:35
Najlepiej takie które mają jak najmniejsze napiecie prądu ;] im mniejsze napięcie potrzebne do rozrzażenia, tym mniejsza bateria a co za tym idzie mniejsza waga ;].
Swoją drogą ja stosuje kondensator 330V 120uF, ładuje go przed startem i wio:D Do zapalnika stosuje drucik z drucianej szczoteczki kuchennej.
Swoją drogą ja stosuje kondensator 330V 120uF, ładuje go przed startem i wio:D Do zapalnika stosuje drucik z drucianej szczoteczki kuchennej.