Polskie Towarzystwo Rakietowe - Amatorskie Konstrukcje Rakiet
forum dyskusyjne
https://forum.rakiety.org.pl/
Głowno
https://forum.rakiety.org.pl/viewtopic.php?t=331
Strona
1
z
1
Głowno
:
niedziela, 24 sie 2008, 02:46
autor:
Wiśnia
Jest tu ktoś z Głowna lub okalic?