Strona 1 z 1

Inżynieria kosmiczna i satelitarna na WAT

: środa, 29 kwie 2020, 20:16
autor: Agata
Wraz z moimi przyjaciółmi z Koła Naukowego Optoelektroników przygotowaliśmy krótką notatkę na naszym fanpage'u na temat kierunku studiów na którym na co dzień studiuję. Tematyka studiów z pewnością pokrywa się z zainteresowaniami większości użytkowników forum. Informacje przydadzą się na pewno niezdecydowanym tegorocznym maturzystom.

www.facebook. com/kno.ioe.wat/posts/567054650603277

Na zachętę mogę powiedzieć, że dzięki Kołu mogłam wraz z moimi przyjaciółmi uczestniczyć w warsztatach rakietowych organizowanych przez PTR o których była tutaj mowa. Efektem ubocznym było zainicjowanie w Kole kilku przedsięwzięć z rakietami w tle ;)

W razie jakichkolwiek pytań można pisać na Facebook'u lub tutaj w wątku :)