Strona 1 z 1

[Prośba] Otrzymałem email więc przekazuje dalej

: czwartek, 13 mar 2008, 22:37
autor: Homik
Dostałem coś takiego pozdro dla wszystkich HomiK









Witam! nazywam sie Mariusz N....k. pracuję dla Agencji Reklamowej

Akekt.dostaliśmy zlecenie na przygotowanie dużego pokazu. w Polsce

niestety nie znaleźliśmy żadnej profesjonalnej firmy robiącej duże

modele rakiet. do pokazu będze nam potrzebna rakieta, która przeleci ok

1000metrów i weźmie ze sobą cieżar o masie ok. 2,5, może 3 kilogramów.



Czy jest Pan może w stanie podać mi dane osób (lub jakikoliwek do nich

kontakt), które potrafiłyby zrobić tak dużą rakietę, lub ktore mogą

znać

taką osobę. oto mój numer gadu gadu: 12626387. proszę pisać wszelkie

propozycje, nawet jeśli mnie nie będzie odczytam i odpowiem później.

mój

numer tel. 518079870.

: czwartek, 13 mar 2008, 22:45
autor: Gość
Witam nie wiem czemu ale coś mi mówi że to prowokacja :? nie ma mowy o udziale amatorki w takim przedsięwzięciu.. gównie chodzi o SRki



a na kupnym silniku :?: hmm chyba owy Pan musi szukać za granicami :)

: czwartek, 13 mar 2008, 22:52
autor: andżej
Tylko dlaczego nie mają strony w necie, coś faktycznie nie tak albo źle szukam.



Pozdr

: czwartek, 13 mar 2008, 23:05
autor: Bart
na vmc pisal ktos z tej firmy o rakiecie, zachowywal sie jak dziecko

: piątek, 14 mar 2008, 22:52
autor: Gość
a moze powinno być



Mariusz N....k. pracuję dla Agencji Bezpieczeństwa Narodowego :lol: :?:

: piątek, 14 mar 2008, 23:51
autor: ..:::DAX:::..
A może dla ABW od razu?? :wink:

: sobota, 15 mar 2008, 15:12
autor: Gość
qźwa miało być dla abw :evil:"0" /> :lol: