Cześć
: czwartek, 14 kwie 2016, 09:10
Cześć wszystkim!
Mam na imię Kuba - interesuję się wysokimi lotami
wcześniej balonami - teraz rakietami 
Mam na imię Kuba - interesuję się wysokimi lotami
forum dyskusyjne
https://forum.rakiety.org.pl/