Strona 1 z 1

Cześć

: czwartek, 14 kwie 2016, 09:10
autor: p0mian
Cześć wszystkim!
Mam na imię Kuba - interesuję się wysokimi lotami :) wcześniej balonami - teraz rakietami :)

Re: Cześć

: czwartek, 14 kwie 2016, 09:37
autor: jaskiniowiec
Witaj
Powodzenia w lotach :)