Strona 1 z 1

Witam

: piątek, 31 lip 2015, 07:45
autor: michal07bf
Witam wszystkich forumowiczów!

Mam na imię Michał i pochodzę z Krakowa.
Już od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem zarejestrowania na forum.
Wasze forum odnalazłem jakiś czas temu po tym jak przy przeprowadzce w ręce wpadła mi zakurzona dobrze Wam znana książka pt "Młody modelarz rakiet" - książka ta towarzyszyła mi chyba przez pół szkoły podstawowej kiedy najlepszą formą zabawy były eksperymenty z saletrą i cukrem pudrem :smile:
Chętnie bym wrócił do hobby związanego z rakietami, przynajmniej na początku zajmując się
tematami związanymi z tym co jest moją pasją oraz wykonywanym zawodem, czyli elektroniką.
Dajcie znać czy macie może zapotrzebowanie/pomysły na jakieś urządzenia niezbędne w arsenale rakieciarza - może trzeba otworzyć osobny temat a może już taki gdzieś istnieje?

Pozdrawiam,
Michał

Re: Witam

: piątek, 31 lip 2015, 09:27
autor: stary Leszek
Jak trafiłem na Nasz Portal To przez dłuższy czas czytałem zamieszczane
tu posty. Sporo się dowiedziałem i mam nadzieje, że dzięki temu nie
zadałem kolegom kilku "dziwnych "pytań.
Poczytaj trochę, zobaczysz co się tu dzieje i może sam podsuniesz
nam jakieś ciekawe pomysły.

A teraz witaj na pokładzie.

Re: Witam

: piątek, 31 lip 2015, 12:47
autor: jaskiniowiec
Spoko, dla elektronika to duże pole do popisu. Np nie mamy np skutecznego i taniego radionamiaru. Takiego dla wszystkich....

Re: Witam

: piątek, 31 lip 2015, 14:09
autor: michal07bf
Dzięki za odpowiedzi!
Na pewno będę śledził i czytał wiele tematów. Tak jak kolega mówi, pomysły z czasem się same pewnie pojawią w trakcie eksploracji forum :smile:
Temat radionamiaru jest bardzo interesujący - pare dni temu czytając tutaj wątek "LRE 2015" trafiłem na stronę firmy "Space Forrest", na której troszkę poczytałem o ich pracach nad radiolokacją.
Chętnie ten temat zgłębie i może w niedalekiej przyszłości zacznę się udzielać na ten temat na forum.

Pozdrawiam,
Michał

Re: Witam

: sobota, 1 sie 2015, 08:40
autor: rafciodz
Cześć. Jak wnikniesz w temat elektroniki to możesz " nigdy nie zdążyć" zrobić własnego modelu :). Oprócz radionamiaru jest pełno innych pomysłów na wyposażenie rakiety. Można całość podzielić na kategorie: Bezpieczeństwo i Zabawa/Nauka. Ale powoli mamy czas. Witaj na pokładzie.

Re: Witam

: sobota, 1 sie 2015, 17:58
autor: michal07bf
Dzięki :) Będę miał to na uwadze :)