Strona 1 z 1

Rakieta - pocisk

: środa, 19 lut 2014, 11:43
autor: filipberet
Witam

Szperając po Tablicy znalazlem ciekawe ogłoszenie. Może kogoś zainteresuje, cena wydaje się być atrakcyjna.

http://tablica.pl/oferta/rakieta-pocisk ... d6ee135f03



Pozdrawiam

Re: Rakieta - pocisk

: środa, 19 lut 2014, 11:51
autor: Daniel
filipberet pisze:Witam

Szperając po Tablicy znalazlem ciekawe ogłoszenie. Może kogoś zainteresuje, cena wydaje się być atrakcyjna.

http://tablica.pl/oferta/rakieta-pocisk ... d6ee135f03



Pozdrawiam
Ta rakieta ma bardzo ciekawy system stateczników który mógłbyś zastosować w swojej wyrzutni Obrazek

Re: Rakieta - pocisk

: środa, 19 lut 2014, 12:39
autor: emilos77
Mam taką samą sprzedam za 140 z wysyłką