Strona 1 z 1

Elementy na zamówienie - Druk 3d

: niedziela, 13 paź 2013, 20:24
autor: MAKE3D
Od Listopada 2013 nawiążę współpracę z osobami poszukującymi elementów konstrukcji rakiet wykonanych na zamówienie.

Oferuję wydruk 3d wielkości 30cm x 30cm x 30cm dla pojedynczego elementu.

Druk w technologii FDM w rozdzielczości do 40 mikronów.

Materiały : PLA, ABS, PVA, Nylon, HIPS i wszelkie pochodne typu smartABS czy Taulman T-glass. W przypadku niestandardowych materiałów istnieje możliwość ich sprowadzenia po wcześniejszym kontakcie.

Możliwość mechanicznego lub chemicznego wykończenia elementów.

Przyjmujemy pliki .stl lub .obj . Pomagamy także w przekształceniach szkiców do formatu 3d.

Od listopada wraz z usługą wydruków ruszamy ze stroną www, więc prosimy o cierpliwość w tej kwestii.


Zainteresowanych proszę o kontakt PM lub email.

Szymon

Re: Elementy na zamówienie - Druk 3d

: niedziela, 13 paź 2013, 21:06
autor: jaskiniowiec
A coś więcej? Jaki materiał, jaka precyzja..

Re: Elementy na zamówienie - Druk 3d

: niedziela, 13 paź 2013, 21:07
autor: Kacper
Jaką metodą, z czego drukujesz elementy? Napisz coś więcej żebyśmy wiedzieli z czym można się do Ciebie zgłosić.

Re: Elementy na zamówienie - Druk 3d

: niedziela, 13 paź 2013, 21:45
autor: MAKE3D
Druk w technologii FDM w rozdzielczości do 40 mikronów.

Materiały : PLA, ABS, PVA, Nylon, HIPS i wszelkie pochodne typu smartABS czy Taulman T-glass. W przypadku niestandardowych materiałów istnieje możliwość ich sprowadzenia po wcześniejszym kontakcie.

Możliwość mechanicznego lub chemicznego wykończenia elementów.

Przyjmujemy pliki .stl lub .obj . Pomagamy także w przekształceniach szkiców do formatu 3d.

Od listopada wraz z usługą wydruków ruszamy ze stroną www, więc prosimy o cierpliwość w tej kwestii.

Re: Elementy na zamówienie - Druk 3d

: poniedziałek, 14 paź 2013, 08:53
autor: gregores
MAKE3D pisze:Od listopada wraz z usługą wydruków ruszamy ze stroną www, więc prosimy o cierpliwość w tej kwestii.

Czekamy wiec do listopada na internetową stronę! Mam nadzieję, że drukowane elementy będą kosmiczne, ale ceny już niekoniecznie! :grin:
Jak zrobicie przystępne ceny, to może nawet z NASA będziecie mieć zlecenia! :wink:
http://technowinki.onet.pl/aktualnosci/ ... wych/gbxx2