Rakietoplan
: sobota, 25 sie 2007, 19:08
Witam!
Chodząc po stronie http://www.gpm.pl znalazłem jakąś niby rakietę niby samolot bezzałogowy i wpadł mi do głowy pomysł
o zrobieniu tego:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f07 ... 5a822.html
cały korpus zrobię z papieru a silnik (to zaczepione na górze tego czegoś )
będzie prawdziwy. Ciekawe czy sie uda.
Czekam na komentarze
Pozdrawiam!
Chodząc po stronie http://www.gpm.pl znalazłem jakąś niby rakietę niby samolot bezzałogowy i wpadł mi do głowy pomysł
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f07 ... 5a822.html
cały korpus zrobię z papieru a silnik (to zaczepione na górze tego czegoś )
będzie prawdziwy. Ciekawe czy sie uda.
Czekam na komentarze
Pozdrawiam!