Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna

Co Wam się podoba lub nie podoba na forum
admin
Administrator
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 31 sty 2011, 17:44

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna

Post autor: admin »

Po pierwsze - napisałem na początku, żeby ustawić swój mail w profilu. Jak ustawiłeś to odzyskasz hasło.
Po drugie - sprawdź czy zamiast y nie wstawia Ci z lub czy nie masz włączonego capslocka.
Nie wiem z czego wynika Twój problem, ale na 100% nie jest to nasza wina.
Zajmuję się forum tylko od strony technicznej
MW106
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 12 mar 2011, 16:14

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna

Post autor: MW106 »

Nie pamiętam, możliwe że zapomniałem ustawić maila. Jest jakaś możliwość odzyskania dostępu ? Np. wysłanie danych jeśli dam maila lub coś w tym stylu ?
Awatar użytkownika
andżej
Supersonic PROFI
Posty: 444
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna

Post autor: andżej »

Witam

Czy zapisane na Niebolotach wiadomości prywatne (te wysłane i otrzymane) przepadły czy da się je odzyskać?
Obiecałem kiedyś kilku osobom procesory z softem do altimetru i z przyczyn technicznych nie byłem w stanie obietnicy dotrzymać.
W końcu po kilku latach udało się temat ogarnąć (nowy procek) i chciałbym zapytać te osoby czy jeszcze są zainteresowane ale nie wiem kogo (wszystko miałem na PW) :???: . Proszę o pomoc.

Pozdr
Awatar użytkownika
robercik
Supersonic PROFI
Posty: 1362
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna

Post autor: robercik »

Cześć
Mam kłopot gdy korzystam z forum w domu na blueconnect. Po zwłoce dłuższej niż kilkanascie sekund każe mi się logować gdy zmieniam dział lub robię podgląd posta który tworzę. W robocie tego nie zaobserwowałem na tym samym kompie.
Blueconnect działa prawidłowo, nie mam żadnych kłopotów z www, albo ftp, mam też zasięg 3G.

Czy mógłbyś sprawdzić reguły zrzucania sesji ? Jeśli to jednak transfer to może da się ustawić niższy limit ?

ten post też wysyłam na dwa razy :neutral:

pzdr
admin
Administrator
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 31 sty 2011, 17:44

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna

Post autor: admin »

robercik pisze:Cześć
Mam kłopot gdy korzystam z forum w domu na blueconnect. Po zwłoce dłuższej niż kilkanascie sekund każe mi się logować gdy zmieniam dział lub robię podgląd posta który tworzę. W robocie tego nie zaobserwowałem na tym samym kompie.
Blueconnect działa prawidłowo, nie mam żadnych kłopotów z www, albo ftp, mam też zasięg 3G.

Czy mógłbyś sprawdzić reguły zrzucania sesji ? Jeśli to jednak transfer to może da się ustawić niższy limit ?

ten post też wysyłam na dwa razy :neutral:

pzdr
Robercik wysyłam Ci logi, które wyjaśnią dlaczego tak się działo. Wygląda na to, że to nie jest jednak wina forum.
Zajmuję się forum tylko od strony technicznej
Awatar użytkownika
Darek
**
Posty: 32
Rejestracja: piątek, 10 sie 2012, 17:50
Lokalizacja: okolice Łasku

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna

Post autor: Darek »

Chciałem zamieścić zdjęcie, format JPEG rozmiar 45,1 KB, nie udało się, próbowałem kilka razy, wczoraj i dzisiaj, za każdym razem pokazuje się taki komunikat:

Przekroczono maksymalną przestrzeń na dysku zajmowaną przez załączniki.

proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu


admin
Administrator
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 31 sty 2011, 17:44

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna

Post autor: admin »

Darek pisze:Chciałem zamieścić zdjęcie, format JPEG rozmiar 45,1 KB, nie udało się, próbowałem kilka razy, wczoraj i dzisiaj, za każdym razem pokazuje się taki komunikat:

Przekroczono maksymalną przestrzeń na dysku zajmowaną przez załączniki.

proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu


Hej.
Zrobione.
Zajmuję się forum tylko od strony technicznej
true
*
Posty: 12
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2014, 20:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna

Post autor: true »

Hej,

Podano mi link w moim poście do innego tematu - ale nie mam tam dostępu.

Mój post:
http://forum.rakiety.org.pl/jak-obliczy ... t2163.html

Link do którego nie mam dostępu:
silnik-do-testowania-paliw-t1423.html.


Co zrobić bym mógł dostać się do tego i pewnie kilku innych ciekawych postów?
Adam
Supersonic PROFI
Posty: 395
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna

Post autor: Adam »

Witam!
true pisze:Co zrobić bym mógł dostać się do tego i pewnie kilku innych ciekawych postów?
Czytać forum, konstruować fajne rzeczy i je tu opisywać. To, że jako nowy użytkownik nie masz tam dostępu nie jest problemem technicznym forum.
Pozdrawiam!
true
*
Posty: 12
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2014, 20:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna

Post autor: true »

No osobiście uważam że to bez sensu, forum to miejsce do wymiany informacji i ich pozyskiwania.


A tu okazuje się ze tematy publiczne zazwyczaj nie poruszają rzeczowych dyskusji, bo cała dyskusja toczy się w kuluarach.

Rozumiem jeszcze jak by te dyskusje były super extra poufne, jednak jak rozumiem zagadnienie testowania paliw to PODSTAWA w silnikach rakietowych?

To moje prywatna opinia, każdy może robić jak chce - przy czym wasze działanie na 100% nie ma na celu rozpowszechniania (zwiększenia popularności) modelarstwa rakietowego w Polsce.


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ