Strona 4 z 6
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: poniedziałek, 5 maja 2014, 20:07
autor: Sw21
Nie martw się kolego
Ja tez nie mam tam dostępu.Ale i tak mimo to mam dostęp do tylu informacji na tym forum,że nie muszę wiedzieć(na razie)co tam jest napisane.
Pozdrawiam Aleksander
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: środa, 7 maja 2014, 16:52
autor: rafciodz
Kolego, komnaty tak to nazwijmy niepubliczne są dla ludzi których jesteśmy pewni. To osoby które przedstawiły się, pokazały co potrafią budować ( na fabrycznych silnikach ), dzielą się wiedzą, swoimi konstrukcjami oraz ich poczynania są zupełnie transparentne.
W działach o ograniczonym dostępie są informacje dla osób o pewnym doświadczeniu, odpowiedzialnych i rozważnych, a to wszystko dlatego, że jest tam o wiele więcęj rzeczy niż tylko kilka wzorów, czy zdjęć. Chodzi o Twoje i innych bezpieczeństwo.
Twoja irytacja jest zupełnie nie na miejscu.
Z czasem do wszystkiego uzyskasz dostęp.
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: czwartek, 23 paź 2014, 19:14
autor: verex
Ja wiem, że się czepiam i że to pierdół, ale prosiłbym admina o wrzucenie na serwer favikonki (favico), gdyż w chwili obecnej jest jej brak, co skutkuje tym, że w google chrome jako favikona forum zapisywana jest favikona poprzednio otwartej strony, z której następnie wszedłem na forum. Taka ciągle zmieniająca się ikonka jest trochę irytująca.
Tak to wygląda:

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: poniedziałek, 27 paź 2014, 11:34
autor: KSard
Cześć Verex
Zrobione - sprawdź, czy u Ciebie działa.
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: poniedziałek, 27 paź 2014, 13:32
autor: verex
Działa, wielkie dzięki

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: środa, 24 sie 2016, 07:47
autor: przemo
Witam i zgłaszam:
Godzina na serwerze jest -1h.
Aktualnie piszę o 8:45
pozdr
edit> ustawione mam UTC+1h, ale czas letni "nie". Jeśli powinno być "tak" (wtedy jest ok) to post do usunięcia bo ja usunąć go nie mogę.
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: piątek, 13 sty 2017, 10:54
autor: Kacper
Jak widać forum jest aktualnie w przebudowie. Ostatnio na naszym serwerze zarówno na stronie PTR jak i na forum zagnieździło się dużo wirusów co objawiało się np. wysyłaniem spamu z naszego konta mailowego a na samą stronę nie były dodawane już żadne nowości od dłuższego czasu.
Ponieważ sytuacja była tragiczna trzeba wszystko zrobić od nowa. Stara strona PTR jest już usunięta a na jej miejsce pojawi się zupełnie nowa strona którą zleciliśmy zbudować firmie PikselON (nasz członek wspierający).
Forum właśnie ratuje Placydo.
Zmiany jeszcze chwilę potrwają więc proszę o cierpliwość i przepraszamy za utrudnienia.
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: wtorek, 17 sty 2017, 06:24
autor: rafciodz
Siemka,
Czy można ustawić coś podobnego jak było wcześniej - czyli posty nowe, nieczytane od czasu logowania jako pierwsze?
Dzięki
Rafał
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: wtorek, 17 sty 2017, 22:50
autor: placydo
Więcej.... (górny lewy róg pod rakietą) -> Nowe posty lub Nieprzeczytane posty.
Stara funkcjonalnosc z najnowszymi postami nie jest juz chciana na forum :p
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: środa, 18 sty 2017, 15:01
autor: tadeusz
Ja też bym chciał po staremu tak jak Rafał.Jeżeli chciałem znależć nowy temat sprzed paru dni to wchodziłem do nowych
postów i znajdowałem a teraz szukaj wiatru w polu.