Strona 4 z 4

Re: Słuchacie jakiejś muzyki?

: poniedziałek, 4 lip 2011, 13:10
autor: jaskiniowiec
Tak a'propo....posłuchaj Liroy "Impreza" a potem Oddział Zamknięty "Party"

Re: Słuchacie jakiejś muzyki?

: poniedziałek, 4 lip 2011, 13:38
autor: Tofifi
chodzi Ci o te zapożyczenia ? Toż to normalna sprawa charakterystyczna dla rapu...
Chociażby głucha noc - Peja i Kawałek Stanborysa "ciemno już"

Zapożyczeń jest wiele i bynajmniej nie jest to kserowanie. Tak po prostu jest :grin:

Proszę bardzo kolejny dobry przykład: "kolor jej paznokci"
http://www.youtube.com/watch?v=iMMX53ildN0

Kolejny dowód, że rap to nie tylko "bieda" i nawoływanie do butu,agresji.

Generalnie kończąc jakże krótki wykład na temat rapu warto dodać, że to muzyka jak każda, a przemoc znajdzie się i w metalu i w rocku i podczas kibicowania przy meczu (patrz afery z zamykaniem stadionów)
:mrgreen:

Amen...