.

czyli zaczynamy zabawę!
Gość

Post autor: Gość »

Wybaczcie, widzę, że takie żarty nie śmieszą dorosłych( bo ja nie jestem dorosły, co chyba zresztą widać ). Nie miałem na myśli zrobienia takiej głowicy, byłem tylko ciekaw jej technologii. :oops: [/b]
Awatar użytkownika
KSard
Supersonic PROFI
Posty: 1499
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KSard »

Cześć



Nie martw się już - najważniejsze, że rozumiesz w czym rzecz.

Buduj modele rakiet, a jak czegoś nie wiesz, to nie wstydź się zapytać :)

Jak widzisz, jest sporo osób, które mogą Ci pomóc.
ODPOWIEDZ