Strona 3 z 3
Re: UWS.B 1
: czwartek, 10 wrz 2020, 18:06
autor: Agata
Na Meteorze moja rakieta poleciała na UWS z nowego rzutu i pięknie wylądowała

Świetna robota Bartek!
Re: UWS.B 1
: środa, 16 wrz 2020, 14:17
autor: U.S. air force
Dzisiaj przyszedł mój uws
Re: UWS.B 1
: poniedziałek, 21 wrz 2020, 07:36
autor: bartekM
Kilka dni temu przyszły płytki na nowe UWSy. Tym razem jest to model 2 z kilkoma usprawnieniami, których użytkownik pewnie nie zauważy
Z wcześniejszej ankiety na FB wynikało, że nie ma przeciwwskazań przed zleceniem lutowania komponentów u producenta płytek w Chinach. Na próbę wziąłem 5 paneli po 6 płytek z montażem komponentów na spodzie płytek (na górze jest tylko kilka) z wyjątkiem nowego głównego wzmacniacza i opcjonalnego układu modyfikującego sygnał. Udało się uruchomić jedną sztukę UWSa i wszystko wygląda prawidłowo

Później opiszę wszystkie zmiany w modelu UWS.B 2

- IMG_20200921_072049~2.jpg (668.86 KiB) Przejrzano 7695 razy
Re: UWS.B 1
: niedziela, 24 sty 2021, 10:08
autor: el.szaman
Witaj!
Czy są jakieś nowe wieści na temat B 2? Wiem, czasy trudne, ale niektórzy czekają na cdn...
ps. Mam oczywiście na myśli np. dostępność czy zapowiedziany opis zmian w stosunku do B1.
pozdrawiam,
Grzegorz
Re: UWS.B 1
: poniedziałek, 25 sty 2021, 10:32
autor: bartekM
Temat UWSa i Arecordera jest od listopada w hibernacji z powodu remontu i przeprowadzki. Dam znać jak uda się ruszyć z tematem.