Strona 2 z 2

: wtorek, 21 paź 2008, 11:00
autor: KrzysztofJapan
Dziękuję za pomysł z zapalnikiem, na pewno wypróbuję :) . Test silnika nagrywałem stojąc za rogiem takiej stodoły :D i wystawiając z za niej tylko rękę z telefonem kręcącym film dlatego dużo nie widać bo nie widziałem co kręcę :oops: Przy następnych testach umiejscowię kamerę w jakimś stałym "trzymadle" :) Jestem wdzięczny również za wytłumaczenie o co chodzi z tym zapłonem :) Prace nad następnym modelem już trwają :)

Pozdrawiam