Strona 2 z 3

Re: UWS.B 1

: sobota, 29 sie 2020, 18:59
autor: placydo
rezerwuje 1 sztuke

Re: UWS.B 1

: sobota, 29 sie 2020, 19:30
autor: bartekM

Re: UWS.B 1

: poniedziałek, 31 sie 2020, 21:57
autor: bartekM
Układy polutowane, zaprogramowane i umyte. Pozostało wlutować akumulatory i polakierować płytki :)
IMG_20200831_185019.jpg
IMG_20200831_185019.jpg (347.08 KiB) Przejrzano 10680 razy

Re: UWS.B 1

: poniedziałek, 31 sie 2020, 22:36
autor: stansz
Czyli pula na Festiwal Meteor jest. BRAWO.

Re: UWS.B 1

: wtorek, 1 wrz 2020, 14:15
autor: przemo
Można prosić o gabaryty i rozstaw otworów?
myślę że innym też się w wątku przyda.

Re: UWS.B 1

: wtorek, 1 wrz 2020, 15:36
autor: bartekM
przemo pisze: wtorek, 1 wrz 2020, 14:15 Można prosić o gabaryty i rozstaw otworów?
myślę że innym też się w wątku przyda.
Zapomniałem o tym wcześniej. Dzięki za przypomnienie! Dodałem już do pierwszego posta.
  • wymiary zewn. - 56x26mm (nie licząc poszerzenia pod śruby montażowe)
  • rozstaw otworów - 50x20mm
  • średnica otworów montażowych - 3mm

Re: UWS.B 1

: czwartek, 3 wrz 2020, 00:30
autor: bartekM
Akumulatory wlutowane, płytki sprawdzone i polakierowane. 20szt z 21 polutowanych przeszło testy. Jednen egzemplarz zachowywał się "dziwnie" i zostaje do naprawy.
IMG_20200903_012503.jpg
IMG_20200903_012503.jpg (435.43 KiB) Przejrzano 10612 razy

Re: UWS.B 1

: wtorek, 8 wrz 2020, 14:40
autor: stansz
Cześć
Bartoszu i jak sprawiły się UWS na METEORZE? Teraz czas na zamówienia wysyłkowe, czyż nie?
---
Zbych

Re: UWS.B 1

: środa, 9 wrz 2020, 12:00
autor: bartekM
Jak tylko doleczę przeziębienie po spaniu w namiocie na FM to ogarnę się z wysyłkami. Dajcie mi chwilę, proszę :)

Re: UWS.B 1

: środa, 9 wrz 2020, 12:19
autor: bartekM
Po FM zostało mi 10szt z czego 5szt jest już zarezerwowane przez formularz. Jeśli ktoś jeszcze jest chętny to wpiszcie się do formularza.