Polskie Towarzystwo Rakietowe - Amatorskie Konstrukcje Rakiet
forum dyskusyjne
https://forum.rakiety.org.pl/
mam pytanie co do dyszy.
https://forum.rakiety.org.pl/viewtopic.php?t=157
Strona
2
z
2
:
środa, 8 kwie 2009, 17:22
autor:
kot127
czemu?, jak obliczyć zacisk?(mam arkusz SRM) dysze robię z gliny(zwykłej)