Strona 2 z 6
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: piątek, 4 lut 2011, 12:25
autor: admin
A zaznaczyłeś sobie opcję "Dołącz podpis (można go zmienić w panelu użytkownika)" przy wstawianiu postu?
Jest ona na samym dole.
Ale najlepiej byłoby gdybyś zechciał ustawić sobie w Panelu Użytkownika wszystko jak preferujesz.
Wiem, że to może odstraszać bo wiele rzeczy można dostosować wedle własnego gustu, ale ustawiasz to tylko jeden raz i działa.
Przykład podpisu:
ucp.php?i=prefs&mode=post
Tutaj możesz włączyć, żeby go automatycznie dołączało.
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: piątek, 4 lut 2011, 20:41
autor: PINOT
Dzięki za przywrócenie mi mojego struśka!
A jak zrobić, żeby zapamiętać login i hasło? Odhaczm mu aby mnie logował automatycznie, ale i tak zawsze mnie zapytuje...
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: piątek, 4 lut 2011, 22:53
autor: admin
Poprawiłem GG i Skype w profilu
Proszę o ustawienie ponownie w profilu danych dotyczących właśnie gg i skype - teraz powinno już chodzić bezbłędnie!
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: sobota, 5 lut 2011, 19:31
autor: Adam
Wylogowuje mnie ciągle

Nie dam rady napisać 2 zdań żeby się nie musieć znowu logować i tak w kółko :/
Pozdrawiam!
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: sobota, 12 lut 2011, 08:32
autor: Bullet
Chciałbym poprawić linki w swoich starych postach. Niestety nie mogę ich edytować.
Czy można umożliwić edycję własnych postów ?
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: sobota, 12 lut 2011, 10:48
autor: admin
Bullet pisze:Chciałbym poprawić linki w swoich starych postach. Niestety nie mogę ich edytować.
Czy można umożliwić edycję własnych postów ?
Już powinieneś mieć. Daj znać kiedy skończysz edytować.
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: środa, 23 lut 2011, 12:27
autor: PIOTR
Dlaczego nie wyświetla buźki

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: środa, 23 lut 2011, 12:48
autor: PIOTR
no i gdzie się podziała moja edycja postów

Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: środa, 23 lut 2011, 12:53
autor: admin
Sprawdź tutaj
ucp.php?i=prefs&mode=post czy masz Domyślnie odblokuj uśmieszki.
Powinieneś móc teraz edytować swoje posty.
Re: Uwagi, skargi, problemy - strona techniczna
: sobota, 12 mar 2011, 16:17
autor: MW106
Hej,
Mam problem z zalogowaniem się na moje konto. Mój nick to mateuszw106.
Proszę o pomoc.
Pzdr