Strona 2 z 4

: wtorek, 10 lis 2009, 20:08
autor: zetez
Wybuchowa mieszanka: Kazik i Metallica.

: środa, 16 gru 2009, 00:15
autor: Bullet
Właściwie to blues, blues i .... różne odmiany blues`a :)

Dodatkowo sam sobie blues`a przygrywam na elektryku

: czwartek, 11 lut 2010, 20:20
autor: tabuin
W moim przypadku to wielka mieszanka :)

SOAD, Metallica, Rammstein, Hunter, Vader, ewentualnie coś lżejszego: Pidżama Porno, Kazik

: niedziela, 6 cze 2010, 22:22
autor: Kissiu
Ja lubie wszystko :)

: wtorek, 8 cze 2010, 10:43
autor: Grzegorz Nowak (W)
podbijam :wink:

wymóg 3 postów dla początkujących userów się kłania...

może nie wszystko ale prawie...

a do startów rakiet polecam AC-DC :wink:

: sobota, 18 gru 2010, 18:36
autor: piropirat
Ja słucham różnych zespołów.

Od jakiegoś czasu słucham Sabatonu.

Warto przetłumaczyć takie piosenki jak

uprising, czy 40:1.

Re: Słuchacie jakiejś muzyki?

: czwartek, 30 cze 2011, 12:19
autor: żydu
Metal :twisted: - Cavalera Conspiracy, Iron Maiden, Metallica, Megadeath, Acid Drinkers, Soulfly ,Bloodsimple,Trivium.

Re: Słuchacie jakiejś muzyki?

: czwartek, 30 cze 2011, 20:09
autor: Puhacz
YELLO i lekki rock - na specjalne okazje, obsłuchiwanie sprzętu itp. Na co dzień radio w aucie.... :grin:

Re: Słuchacie jakiejś muzyki?

: niedziela, 3 lip 2011, 10:34
autor: vedian
Pierwszy mój post na tym forum, więc witam!

Ja przeważnie słucham reggae i wszystkie jego pochodne, czasami hip- hop. Ogólnie jestem otwarty na wszystkie rodzaje, ponieważ słucham MUZYKI... Nie słucham tylko disco polo oraz tych różnych odmian techno/elektro. Moim zdaniem nie jest to muzyka.

Pozdrawiam!

Re: Słuchacie jakiejś muzyki?

: niedziela, 3 lip 2011, 12:04
autor: Tofifi
żebyś jeszcze chociaż wiedział czym jest hiphop..... :evil:
Denerwują mnie takie osoby które mówią że słuchają hiphopu...
Dla mnie muzyka to to z czym się utorżsamiasz, coś z czym się wiążesz na zawsze. A takie nieporozumienie jak padło z twojej strony to tylko świadectwo, że naprawdę nie znasz się na tym czego słuchasz i nic o tym nie wiesz a włączasz mp3 bo popularne, lub modne.... Częśto widzę takie osoby które noszą szerokie spodnie a na koszulkach pentagramy.... nie mają przywiązania do żadnego zespołu, pada awantura, wchodzi nowy zespół i już intuicyjnie wybierają coś nowego bez jakiego kolwiek rozumu, i przez swoją kolekcję muzyki zaliczają naście zespołów z których każdy przepada w otchłani po kilku tygodniach.

HIPHOP - kultura
RAP - muzyka


Rap to jeden z filarów hihopu... więc nie można powiedzieć że słucha się hihopu.

BTW. JA słucham rapu i jestem z tego dumny pomimo wielu nieprzyjemnych spojrzeń innych osób. Rap jest jak rakiety - dla innych to petardy i coś niebezpiecznego, a dla na nas pasja i obiekty cięższe od powietrza które wzbił się w nie.

To byłem ja: Tofik.
Aha panie prezesie bo zapomniałem jeszcze: tyle z moich wywodów, bo przecierpieć nie mogę jak ktoś myli dwa tak różne pojęcia.
Łubu dubu, łubu dubu......