Strona 2 z 4
: piątek, 5 lis 2010, 19:34
autor: rafciodz
Naprawdę teraz strona jest bez porównania, łatwiejsza nawigacja, tło przyjazne, baner to strzał w 10 ( oszukujesz mówiąc, że nie masz duszy artysty

).
Dużo lepiej. Oglądałem sobie też galerię z spotkania Meteor 2010 super fotki.
Kawał dobrej roboty.
Pozdrawiam
Re: Linki PTR
: piątek, 8 lip 2011, 15:25
autor: rafciodz
Re: Linki PTR
: piątek, 8 lip 2011, 15:31
autor: Tofifi
Mnie tam się podoba ale dalej nie zrozumiałe jest dla mnie w jaki sposób nasz system działa....
Spot ma pół roku, a dopiero teraz go reklamujecie o co chodzi?
Re: Linki PTR
: piątek, 8 lip 2011, 16:45
autor: rafciodz
Spot powstał w drugiej połowie kwietnia i maju tego roku... Montaż był dopieszczany jeszcze w czerwcu.
Nie zapominaj, że nie dysponujemy środkami na studio filmowe, a wszystko dzieje się dzięki uprzejmości i chęci zapaleńców kochających filmowanie.
Stąd poślizg we wszystkim.
Re: Linki PTR
: piątek, 8 lip 2011, 16:48
autor: Tofifi
nie no se zdaje z tego sprawę, aczkolwiek różnica w czasie publikacji na YT a u nas jest jakaś taka no wiesz...

Re: Linki PTR
: piątek, 8 lip 2011, 20:29
autor: malyro
Witam !
W dzisiejszym wydaniu wiadomosci Polsatu o 19 w materiale o ostatnim locie wachadlowca uzyto pare sekund ze spota PTR , wspomniano o zapalencach pokazujac miedzy innymi Roberta Magiere.
ps.
sorry ale pisze z maca a tu problem z polskimi znakami.
pzdr.
Re: Linki PTR
: piątek, 8 lip 2011, 21:10
autor: rafciodz
Ech szkoda, że nikt nie nagrał. Próbowałem znaleźć w googlach ale nie ma.
Re: Linki PTR
: piątek, 8 lip 2011, 21:32
autor: Tofifi
nie specjalnie znam się na pozycjonowaniu ale co myślicie o takiej akcji:
Wrzucanie linków na opisy gg i np utrzymywaniu go przez 5-7dni.
Można by zrobić swego rodzaju test - o ile skoczy nam "oglądalność"
Przy 20-30 osobach (powodzenie akcji ma sens dopiero wtedy jak wszyscy się zadeklarują) i konaktach na gg/skype np 15-20 aktywnych powinniśmy osiągnąć ciekawy wynik

baa można zrobić rywalizację

Ksard sprawdzi skąd było najwięcej wyświetleń

a przegrani stawiają piwo na zlocie

Re: Linki PTR
: piątek, 8 lip 2011, 21:35
autor: admin
Tofifi pisze:nie specjalnie znam się na pozycjonowaniu ale co myślicie o takiej akcji:
Wrzucanie linków na opisy gg i np utrzymywaniu go przez 5-7dni.
Można by zrobić swego rodzaju test - o ile skoczy nam "oglądalność"
Przy 20-30 osobach (powodzenie akcji ma sens dopiero wtedy jak wszyscy się zadeklarują) i konaktach na gg/skype np 15-20 aktywnych powinniśmy osiągnąć ciekawy wynik

baa można zrobić rywalizację

Ksard sprawdzi skąd było najwięcej wyświetleń

a przegrani stawiają piwo na zlocie

masz racje nie znasz sie
malo tego uzytkownicy dsl beda (w znakomitej wiekszosci) pokazywani jako "warszawiacy"
Re: Linki PTR
: piątek, 8 lip 2011, 22:16
autor: Tofifi
okej, ale dlaczego mój pomysł jest zły?
Przecież jeżeli dużo osób kliknie w link to strona leci do góry jako "częsciej odwiedzana"