Robię swój własny silnik rakietowy do lekkiej rakiety z papieru
1. Czy do tego nadaje się saletra z cukrem ? Jeżeli tak to czy do tego bym musiał dodać odrobinę jakiegoś lepika ? Bo gdy próbuję ubić mieszankę to po długim ubijaniu nadal jest sypka
2. Czy na dyszę do takiej rakiety z papieru nadaje się gips ? Nie chodzi mi tutaj o super osiągi lecz żeby tak rozpocząć moją przygodę.
P.S Robienie karmelka nie wchodzi w grę gdyż boje się o własne zdrowie(wiem że to głupio brzmi)
Proszę o pomoc i pozdrawiam.