[KUPIĘ] lekki altimetr do rakiet np. S1A

Awatar użytkownika
Pigła
****
Posty: 246
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kruszewnia

[KUPIĘ] lekki altimetr do rakiet np. S1A

Post autor: Pigła »

Witam!
Ostatnio zacząłem się interesować Modelarstwem Kosmicznym FAI i chciałbym na początek zdobyć altimetr na tyle mały i lekki, aby można go było włożyć do rakiety S1A. Na początek o żadnych rekordach nie marzę, ale od czegoś trzeba zacząć. Nie musi być to altimetr ściśle FAI-owski, ale chciałbym aby był leciutki. Może być używany.
Pozdrawiam
Paweł Pigłowski
kretu
**
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 29 gru 2020, 21:55

Re: [KUPIĘ] lekki altimetr do rakiet np. S1A

Post autor: kretu »

Może zerknij na mój twór https://github.com/kretu/EspAltMini można zrobić bez lutowania waga bez baterii 5g (Może by się jeszcze udało odchudzić jakby wylutować goldpiny). Główna wada jeszcze nie testowany (na LRE powinno się udać przetestować)
Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Re: [KUPIĘ] lekki altimetr do rakiet np. S1A

Post autor: Paul »

Witam,
Zajzyj na strone firmy ADREL , ktora miesci sie w Krakowie. Z tego co wiem , to od lat produkuja cos takiego, a waga
tego ALTIMETRA to ok. 0,6 g. Wiecej informacji na ten temat znajdziesz na pewno na ich stronie.
A tak nawiasem mowiac, to wielka szkoda, ze wlasnie takie informacje, ktore byly przed paru late b. aktualne na tym forum zaginely gdzis bez sladu.
http://www.adrel.com.pl/

Pozdrawiam
Paul
Awatar użytkownika
Pigła
****
Posty: 246
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kruszewnia

Re: [KUPIĘ] lekki altimetr do rakiet np. S1A

Post autor: Pigła »

Paul pisze: środa, 10 lis 2021, 11:13 Zajzyj na strone firmy ADREL , ktora miesci sie w Krakowie. Z tego co wiem , to od lat produkuja cos takiego, a waga
tego ALTIMETRA to ok. 0,6 g.
napisałem do nich w kwietniu 2021 i otrzymałem następującą odpowiedź:

"Dzień dobry
Opis produkowanych altimetrów jest na mojej stronie.
Niestety nie prowadzę sprzedaży detalicznej. Minimalna wielkość zamówienia to 75 szt".

Dlatego szukam dalej...
Pozdrawiam
Paweł Pigłowski
ODPOWIEDZ