Zapisanie do PTR nieletniego.

Polskie Towarzystwo Rakietowe - wstąp i legalnie odpalaj Rakiety Dużej Mocy
rigelinorion
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 9 sie 2020, 19:35

Zapisanie do PTR nieletniego.

Post autor: rigelinorion »

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, jak wyglądałoby zapisanie w szeregi PTR mojego 14-letniego syna? Ciągnie go do rakiet, a ja chciałbym żeby miał jakieś wsparcie ze strony u zaawansowanych rakietowców. Po przeczytaniu wniosków trochę mnie zmieszało. Wychodzi na to, że ja muszę się najpierw zapisać, żeby rekomendować mojego syna. Możecie mi to wytłumaczyć?
Awatar użytkownika
Kacper
Supersonic PROFI
Posty: 912
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zapisanie do PTR nieletniego.

Post autor: Kacper »

Proszę tylko o wypełnienie tabeli B i przesłanie do nas skanu mailem lub oryginału listem.

Formularz powinien być niebawem aktualizowany. Zapis o rekomendacji już jest trochę nie aktualny bo na samym początku stowarzyszenia miał być zabezpieczeniem przed zapisywaniem się ludzi nieodpowiedzialnych, nie wiedzieliśmy z kim będziemy mieć do czynienia. Jednak czas pokazał, że nie ma takiej potrzeby, rakieciarze są ogarnięci :)

Korzystając z okazji zapraszam do wybrania się z synem na festiwal Meteor 2020 na Pustyni Błędowskiej :D
stansz
****
Posty: 317
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2019, 11:13
Lokalizacja: Białystok

Re: Zapisanie do PTR nieletniego.

Post autor: stansz »

Dziękuję Kacprze, że wyjaśniłeś wątpliwości. Bez kłopotu powinniśmy zapisywać do PTRu 14 -15 latków aby rozwijali swoje zainteresowania. Wystarczy poręczenie rodzica. Zostanie część z tych młodzików rakietowcami na dłużej . pozdrawiam wszystkich 14- latków i starszych.
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
Awatar użytkownika
U.S. air force
****
Posty: 196
Rejestracja: czwartek, 23 sty 2020, 09:29
Lokalizacja: Lauterhagen

Re: Zapisanie do PTR nieletniego.

Post autor: U.S. air force »

A wypełniać te pole na skype i co to te kom:
Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie.-Albert
Einstein
Awatar użytkownika
Tofifi
PROFI
Posty: 829
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Białystok

Re: Zapisanie do PTR nieletniego.

Post autor: Tofifi »

Kom to zapewne skrót od nr telefonu komórkowego :) kiedyś weryfikacja nowego członka odbywała się przez telefon, możliwe że teraz też tak jest.
ODPOWIEDZ