Modelarstwem i astronautyką interesuje się od lat. Na chwilę obecną zagranicą. Posiadam skromne zaplecze techniczne: Spawarka, frezarka, tokarka, wiertarka stołowa i inne narzędzia. W trakcie czytania Rocket Propulsion Elements wersja angielska oraz oczekiwania na legitymację związkową. Mam nadzieję że będę mógł w miarę możliwości będę mógł dołożyć swoje 5 groszy. Pozdrawiam wszystkich
Witam wszystkich
-
martinezzz
- Nowy
- Posty: 1
- Rejestracja: poniedziałek, 15 cze 2020, 14:45
Witam wszystkich
Witam społeczność.
Modelarstwem i astronautyką interesuje się od lat. Na chwilę obecną zagranicą. Posiadam skromne zaplecze techniczne: Spawarka, frezarka, tokarka, wiertarka stołowa i inne narzędzia. W trakcie czytania Rocket Propulsion Elements wersja angielska oraz oczekiwania na legitymację związkową. Mam nadzieję że będę mógł w miarę możliwości będę mógł dołożyć swoje 5 groszy. Pozdrawiam wszystkich
Modelarstwem i astronautyką interesuje się od lat. Na chwilę obecną zagranicą. Posiadam skromne zaplecze techniczne: Spawarka, frezarka, tokarka, wiertarka stołowa i inne narzędzia. W trakcie czytania Rocket Propulsion Elements wersja angielska oraz oczekiwania na legitymację związkową. Mam nadzieję że będę mógł w miarę możliwości będę mógł dołożyć swoje 5 groszy. Pozdrawiam wszystkich
Re: Witam wszystkich
Ale w czym chcesz się dołożyć?
We współpracy w budowie rakiety, rozwóju konstrukcji? No i witamy
We współpracy w budowie rakiety, rozwóju konstrukcji? No i witamy
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
Zbych Staniszewski