Witam szanownych forumowiczów
Mam parę pytań
1. Czy opisywane w tym wątku rury NIBCO są rurami typu PN15 ?
2. Czy dobrze rozumuję projektując silnik (oparty na nibco) o następujących parametrach w arkuszu nakki:
Komora silnika
Średnica komory (wewn.) - 35mm
Długość komory (wewn.) - 304 mm
Ziarno paliwa
Średnica zewn. (początkowa) - 33 mm
Średnica kanału (pocz.) - 12 mm
Długość segmentu - 76 mm
Ilość segmentów - 4
Inhibitowane - pow. zew i koncówki
Masa paliwa - koło 400 g
Gdy ustawie zacisk początkowy na 150
Otrzymuję średnicę krytyczną ~10 mm i taką właśnie muszę dobrać podkładkę metalową o średnicy 10 mm
Kn max 413
Kn min 150
Kn avg 281
Czy taki silnik wytrzyma czy go raczej rozsadzi ?
Jak ustawie zacisk na 100
Otrzymuję średnicę krytyczną ~12 mm
Kn max 275
Kn min 100
Kn avg 188
I tutaj czegoś nie rozumiem jak osiągnąć średnicę krytyczną dyszy 12mm przy zacisku 150 i masie paliwa 400g z 4 segmentami ?Co ja tu robię źle ?
Jak obliczyć wymiary bloków paliwa
- robercik
- Supersonic PROFI
- Posty: 1362
- Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
Zabezpieczenie powierzchni czołowych jest poważnym błędem, dlatego nawet jak użyjesz podkładki 12mm ustawiając zacisk początkowy na 100 to w połowie pracy silnika zacisk przekroczy 200 i silnik wybuchnie. Zaznacz w arkuszu tak aby inhibitowana była wyłącznie powierzchnia zewnętrzna, wówczas na zacisku początkowym 150 rura nibco 1,25 cala na pewno wytrzyma.
Średnicę krytyczną dobierasz dla otrzymania odpowiedniego zacisku początkowego, podczas spalania zacisk zmienia się i zadaniem projektanta jest utrzymać zacisk na możliwie jednolitym poziomie, wówczas zmiany ciśnienia będą najmniejsze. Silnik o przebiegu zacisku 100 - 270 nie ma sensu jeśli chcemy maksymalnie wykorzystać wytrzymałość korpusu.
Po co koledze 50kG ciągu
Szykujesz jakiś wielki model
pzdr
Średnicę krytyczną dobierasz dla otrzymania odpowiedniego zacisku początkowego, podczas spalania zacisk zmienia się i zadaniem projektanta jest utrzymać zacisk na możliwie jednolitym poziomie, wówczas zmiany ciśnienia będą najmniejsze. Silnik o przebiegu zacisku 100 - 270 nie ma sensu jeśli chcemy maksymalnie wykorzystać wytrzymałość korpusu.
Po co koledze 50kG ciągu
pzdr
-
Gość
Bardzo dziękuję robercik za odpowiedź.
Taki silnik nie jest mi potrzebny przytoczyłem go czysto teoretycznie, żeby lepiej zrozumieć arkusz Nakki. Teraz wszystko mi się zgadza.
Na razie zrobię coś mniejszego, w końcu jak należy, bo moje 2 poprzednie silniczki rozsadziło. Teraz już wiem dlaczego i gdzie tkwił błąd.
Dziękuje i pozdrawiam
Taki silnik nie jest mi potrzebny przytoczyłem go czysto teoretycznie, żeby lepiej zrozumieć arkusz Nakki. Teraz wszystko mi się zgadza.
Na razie zrobię coś mniejszego, w końcu jak należy, bo moje 2 poprzednie silniczki rozsadziło. Teraz już wiem dlaczego i gdzie tkwił błąd.
Dziękuje i pozdrawiam