Mam na imię Michał i pochodzę z Krakowa.
Już od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem zarejestrowania na forum.
Wasze forum odnalazłem jakiś czas temu po tym jak przy przeprowadzce w ręce wpadła mi zakurzona dobrze Wam znana książka pt "Młody modelarz rakiet" - książka ta towarzyszyła mi chyba przez pół szkoły podstawowej kiedy najlepszą formą zabawy były eksperymenty z saletrą i cukrem pudrem
Chętnie bym wrócił do hobby związanego z rakietami, przynajmniej na początku zajmując się
tematami związanymi z tym co jest moją pasją oraz wykonywanym zawodem, czyli elektroniką.
Dajcie znać czy macie może zapotrzebowanie/pomysły na jakieś urządzenia niezbędne w arsenale rakieciarza - może trzeba otworzyć osobny temat a może już taki gdzieś istnieje?
Pozdrawiam,
Michał