Dużo lepiej. Oglądałem sobie też galerię z spotkania Meteor 2010 super fotki.
Kawał dobrej roboty.
Pozdrawiam
masz racje nie znasz sieTofifi pisze:nie specjalnie znam się na pozycjonowaniu ale co myślicie o takiej akcji:
Wrzucanie linków na opisy gg i np utrzymywaniu go przez 5-7dni.
Można by zrobić swego rodzaju test - o ile skoczy nam "oglądalność"
Przy 20-30 osobach (powodzenie akcji ma sens dopiero wtedy jak wszyscy się zadeklarują) i konaktach na gg/skype np 15-20 aktywnych powinniśmy osiągnąć ciekawy wynikbaa można zrobić rywalizację
Ksard sprawdzi skąd było najwięcej wyświetleń
a przegrani stawiają piwo na zlocie