jaka rura PCV
-
Gość
jaka rura PCV
chciałbym zrobić silnik z rury PCV więc poszłem do hydraulicznego i sprzedawca pokazał mi 2 rury jedna była biała zawinięta w zwoje a druga prosta szara.Którą mam wybrać. 
- jaskiniowiec
- Administrator
- Posty: 2379
- Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Hej
Wczoraj wykonałem dwa silniki z rurki PCV. Niestety rurki PCV nie wytrzymały temperatury i przetopiły się, robiąc wielkie dziury w korpusie, i daltego rakiety pospadały, nim sie zdązyły dobrze oderwać od ziemi
Bloki paliwa były inchibitowane lakierem w sprayu, ale jak widac nie zdał on egzaminu. Co polecacie na rozwiązanie tego problemu
??
Wczoraj wykonałem dwa silniki z rurki PCV. Niestety rurki PCV nie wytrzymały temperatury i przetopiły się, robiąc wielkie dziury w korpusie, i daltego rakiety pospadały, nim sie zdązyły dobrze oderwać od ziemi
Witam !
Jeszcze mi napisz że byl to lakier nitro
!!!! nie dość że natrysk daje cienką warstwę to jeszcze się całkiem nieżle pali.Obturlaj sobie w farbie olejnej (ze trzy razy)po wyschnięciu owiń ziarna papierem 2-3 warstwy,ziarna oczywiście z kanałem.
Jak chcesz dokładniej to wystarczy poszukać -wszystko na forum jest
Robercik z Andrzejkiem podawali dokładnie jak zbudować silnik w rurce PCV.
Jeszcze mi napisz że byl to lakier nitro
Jak chcesz dokładniej to wystarczy poszukać -wszystko na forum jest
Robercik z Andrzejkiem podawali dokładnie jak zbudować silnik w rurce PCV.