Znaleziono 2 wyniki
- czwartek, 10 wrz 2020, 18:06
- Forum: Systemy odzyskiwania rakiet oraz elektronika pokładowa
- Temat: UWS.B 1
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 30214
Re: UWS.B 1
Na Meteorze moja rakieta poleciała na UWS z nowego rzutu i pięknie wylądowała
Świetna robota Bartek!
- środa, 29 kwie 2020, 20:16
- Forum: Luźne pogawędki
- Temat: Inżynieria kosmiczna i satelitarna na WAT
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 7376
Inżynieria kosmiczna i satelitarna na WAT
Wraz z moimi przyjaciółmi z Koła Naukowego Optoelektroników przygotowaliśmy krótką notatkę na naszym fanpage'u na temat kierunku studiów na którym na co dzień studiuję. Tematyka studiów z pewnością pokrywa się z zainteresowaniami większości użytkowników forum. Informacje przydadzą się na pewno niezde ...