Znaleziono 2 wyniki

autor: Agata
czwartek, 10 wrz 2020, 18:06
Forum: Systemy odzyskiwania rakiet oraz elektronika pokładowa
Temat: UWS.B 1
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 30214

Re: UWS.B 1

Na Meteorze moja rakieta poleciała na UWS z nowego rzutu i pięknie wylądowała ;) Świetna robota Bartek!
autor: Agata
środa, 29 kwie 2020, 20:16
Forum: Luźne pogawędki
Temat: Inżynieria kosmiczna i satelitarna na WAT
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 7376

Inżynieria kosmiczna i satelitarna na WAT

Wraz z moimi przyjaciółmi z Koła Naukowego Optoelektroników przygotowaliśmy krótką notatkę na naszym fanpage'u na temat kierunku studiów na którym na co dzień studiuję. Tematyka studiów z pewnością pokrywa się z zainteresowaniami większości użytkowników forum. Informacje przydadzą się na pewno niezde ...