Znaleziono 3 wyniki
- środa, 6 kwie 2016, 15:33
- Forum: Technika i technologia wykonywania modeli rakiet
- Temat: Model rakietowego pocisku balistycznego
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 10521
Re: Model rakietowego pocisku balistycznego
Dzięki :) Rury szalunkowe są super, nie znałem tego produktu. Wielkość, raczej słuszna. 4 beczki 80L ułożone jedna na drugiej to już ponad 2,4m do tego czubek (widziałem gdzieś tu na forum patent z odlewem z pianki montażowej), platforma startowa i pewnie 3m pęknie. Ewentualnie mam jeszcze większe be ...
- środa, 6 kwie 2016, 14:36
- Forum: Technika i technologia wykonywania modeli rakiet
- Temat: Model rakietowego pocisku balistycznego
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 10521
Model rakietowego pocisku balistycznego
Cześć rakietowe chłopaki i dziewczyny :) Wpadłem na Wasze forum w poszukiwaniu informacji o budowie modeli rakiet. Nie jest to moja pasja, raczej poprzestanę na jednym projekcie ale liczę na Waszą koleżeńską pomoc, każda się przyda :) Sprawa jest generalnie prosta. Organizujemy za 2 miesiące drugą ed ...
- środa, 6 kwie 2016, 14:20
- Forum: Przywitaj się
- Temat: Ello
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 9475
Ello
Cześć.
Jestem Tomek z Poznania, na forum trafiłem szukając info o konstruowaniu rakiet. Co prawda nie jest to moja pasja ale na potrzeby pewnego projektu szukam przydatnych informacji
Pozdro
Jestem Tomek z Poznania, na forum trafiłem szukając info o konstruowaniu rakiet. Co prawda nie jest to moja pasja ale na potrzeby pewnego projektu szukam przydatnych informacji
Pozdro