Tutaj możemy sie przywitać

Jesteś nowy? - przedstaw się...
Hack
******
Posty: 98
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Post autor: Hack »

Klaniam sie



Hack trafil tu za sprawa www KSARDA.

Nie jestem modelarzem rakietowym, ale zagapiony w to co sie dzieje w tym temacie.
Gość

Post autor: Gość »

Witam!



Jestem tu nowy. Mam nadzieję że to forum stanie się prawdziwym kompedium wiedzy o modelarstwie rakietowym. Na forum trafiłem za sprawką Ksarda. Jego stronka też jest the best 8) Życzę wam wszytkich udanych lotów i połamania stateczników :D



Pozdrawiam
kermit
PROFI
Posty: 387
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: znad stawu w Baninie
Kontakt:

Klaniam się pięknie :)

Post autor: kermit »

Tak jak wyżej w temacie Kłania się Wam pięknie teoretyk z forum pirotechnicznego czyli "Kermit"

Wróciłem do swojego pierwotnego nicka bez dodatku Dziadek, choć chyba jestem pierwszym dziadkiem na tym forum, jak sądzę.

Pozdrowienia dla wszystkich, a zwłaszcza dla znajomych z Krakowa :!:
Gość

Post autor: Gość »

witaj Kermit :D :D
Gość

Post autor: Gość »

To ja też się przywita, możecie mnie znać z forum.pirotechnika.one.pl :wink: mam nadzieje że to forum rozwinie się bardzo szybko.

Pozdro. Krissmann
Bart
***
Posty: 63
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kielcownia.

Post autor: Bart »

witam nazywam sie Bartosz, interesuje sie glownie modelarstwem rakietowym. moj nick to tez beaker(92 ewentualnie). jak kolega wyzej mam nadzieje ze to forum szybko sie rozrosnie i "nie zginie w tlumie"

pozdrawiam :)
Gość

Nowy

Post autor: Gość »

Witam

Jestem w miarę świeży gdzie chodzi o rakietnictwo. Lubię tematykę kosmosu i załogowych lotów kosmicznych. Kiedyś tam sobie wystrzeliwałem małą rakietę dopóki nie wylądowała na wysokim drzewie z którego juz nie mogłem jej uratować. Ogólnie głowa w chmurach, dążę do zawodu pilota liniowego.
Gość

Post autor: Gość »

Witam

Ja dopiero zaczołem moją przygode z rkietami i mam nadzieje wiele dowiedziećc się z tego forum :)
Gość

Post autor: Gość »

witam serdecznie... lubie chemie bardzo niestety nie mam miejsca na prefekcyjne lab wiec postanowilem zajac sie modelarstwem rakietowym bo to mam gdzie robic :D witam jeszcze raz :wink:
Gość

Post autor: Gość »

Witam.

Trafilem tu ze strony Ksarda :wink: Kiedyś bawiłem się tym troche, ale z braku czasu ....



Pozdro. Kamil
ODPOWIEDZ