Komputer pokładowy do rakiety

Aparatura pokładowa, układy pomiarowe i wykonawcze.
ixion
**
Posty: 58
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ixion »

To było pytanie czysto teoretyczne, a ty odrazu dostajesz palpitacji serca, wyluzuj trochę, nie pytałem o cene i o prównanie iphona 4 do telefonów z androidem. A moim zdaniem, iPhone 4 jest dużo lepszy i zostawia w tyle androida jak i inne telefony komórkowe pod względem sprzętowym i możliwościami.
zgubilembulke
*
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:32

Post autor: zgubilembulke »

x
Ostatnio zmieniony piątek, 6 kwie 2018, 17:42 przez zgubilembulke, łącznie zmieniany 1 raz.
ixion
**
Posty: 58
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ixion »

Sony Ericsson Xperia mini wydaje się być lepszy bo mniejszy od HTC Dream , oba w podobnej cenie.
placydo
PROFI
Posty: 710
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kielce

Post autor: placydo »

Jako, że dostałem ostrzeżenie od Homika bo jakaś miła dusza załatwia sprawy donosem odpiszę tylko, że dziękuję Ci za Twoją cenną uwagę!

Z pewnością znajdzie się na ten telefon od groma aplikacji, a jak nie to ludzi, którzy z chęcią coś dla nas napiszą. Pozdrawiam serdecznie!

Czekam na więcej sugestii i ciekawych pomysłów.



p.s. skoczę jutro kupić ten telefon, żeby go przetestować.
Awatar użytkownika
PINOT
PROFI
Posty: 352
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Post autor: PINOT »

Pomysł genialny i rozwojowy. Czekam niecierpliwie na konkrety a nie spory, który model telefonu może więcej
ixion
**
Posty: 58
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ixion »

Xperia mini jest na systemie android, wiec nie trzeba czekać aż ktoś napisze programy które są tu potrzebne, będą działały te które opisujesz. Twierdzisz że doniosłem na ciebie? Odpowiedz brzmi nie
placydo
PROFI
Posty: 710
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kielce

Post autor: placydo »

Nawet mi przez myśl nie przeszło, że to Ty. Po prostu odpowiedziałem najmilej jak mogłem, ponieważ za to, że byłem niemiły dostałem ostrzeżenie.

Zwrócić pragnę uwagę, że w telefonie o którym mówisz nie ma akcelerometru i czujnika pola magnetycznego - a przecież można je w jakiś sposób wykorzystać.

Tak więc znowu sprowadza się to do wyboru masa vs ewentualne większe możliwości.

Sorry jeszcze raz za tego iphona - ja po prostu nie cierpię tego telefonu i wszystkiego co z nim jest związane.
ixion
**
Posty: 58
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ixion »

Akcelerometr ma ale czujnika magnetycznego faktycznie nie ma. Spoko nie gniewam się.
placydo
PROFI
Posty: 710
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kielce

Post autor: placydo »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K5Co5_HMIX0[/youtube]

masakra - ciekawe czy urkadli nam pomysl czy poprostu urodzil sie u nich na raz.
Google wyslalo androidy w balonach a prowadzacy stwierdzil, ze moznaby tego uzyc do rakiety...
placydo
PROFI
Posty: 710
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kielce

Post autor: placydo »

Oto film z testu SensorLoggera wraz z filmem. Nie dograłem dobrze danych z początkiem nagrania(jest delikatne wyprzedzenie).
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0A65LEZZE9Y[/youtube]
Wlasnie sobie uswiadomilem, ze moglem nagrac cos ciekawszego niz korytarz ;(
ODPOWIEDZ