Dysze

Czyli serca naszych niebolotów !
karol
***
Posty: 97
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 18:47
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Dysze

Post autor: karol »

cześć niedawno robiłem tą dysze i schnie ale wg mnie to nie wyjdzie bo gips jest kruchy i miałem problem ze zrobieniem tych profilowanych drewnianych zatyczek znaczy form
"Gdy nie wiesz, do którego portu płyniesz, żaden wiatr nie jest dobry." Seneka Młodszy
Skiba
***
Posty: 128
Rejestracja: środa, 15 lut 2012, 18:44

Re: Dysze

Post autor: Skiba »

Aż się prosisz o niezły ochrzan ze strony "starszyzny forumowej" (do której zresztą nie należę). Człowieku-ogarnij się. Patrz co piszesz. Wszystko jest na forum. Zacytuję rafciodz:
"Dla twojej wiadomości - pisanie postów ( tych samych i/lub podobnych ) to ciężka praca więc:
- znajdź i przeczytaj sobie wątki jak radzą koledzy we wcześniejszych postach - potem zadawaj merytoryczne pytania;
- przedstaw się i napisz coś o sobie"
Tyle z nawracania na dobrą drogę. Ludzie robią formy z metalu i nie mają problemu. Więc jeżeli robisz formy na odwal się to się nie dziw że problem jest. Aby zrobić dobrą formę trzeba mieć tokarkę lub znajomego tokarza/umiejętności(niepotrzebne skreślić)- inaczej praca nie będzie nic warta.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w pisania postu. Nie może on służyć przeciwko niemu w żadym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
karol
***
Posty: 97
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 18:47
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Dysze

Post autor: karol »

gościu ten sposób na dysze nie jest zły poza dwoma wadami

zrobienie lub załatwienie tych zatyczek czy form to problem i zamiast rure pcv zaciskać polecam wziąć całą i potem rozciąć ( to nie jest zbyt oszczędny sposób ale dobry ) wiem bo sam sprawdzałem



pzdr
"Gdy nie wiesz, do którego portu płyniesz, żaden wiatr nie jest dobry." Seneka Młodszy
karol
***
Posty: 97
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 18:47
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Dysze

Post autor: karol »

skiba to było do mnie Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Gdy nie wiesz, do którego portu płyniesz, żaden wiatr nie jest dobry." Seneka Młodszy
Awatar użytkownika
ArturroKRK
Podniebny Filmowiec
Podniebny Filmowiec
Posty: 381
Rejestracja: poniedziałek, 4 kwie 2011, 12:32
Lokalizacja: Kraków , Łagiewniki

Re: Dysze

Post autor: ArturroKRK »

A Ą B C D E Ę F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W X Y Z Ź Ż . : - ! ? " +


Proszę :) Teraz już śmiało możesz sobie wklejać duże litery i znaki interpunkcyjne :) Kurczę, że też wcześniej nikt Ci nie pomógł :)

A co do dysz - temat wałkowany tyle razy , wystarczy poświęcić odrobinkę czasu i poczytać to co na tym forum już zostało opisane.

W prawym górnym rogu forum jest wyszukiwarka, proponuje zaznajomić się z obsługą, co ułatwi życie nie tylko Tobie ale i nam :)


Pozdrawiam, czepiający się kolega.
ODPOWIEDZ