Członkostwo w PTR

Polskie Towarzystwo Rakietowe - wstąp i legalnie odpalaj Rakiety Dużej Mocy
Awatar użytkownika
roma1198
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 11 lip 2014, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Członkostwo w PTR

Post autor: roma1198 »

Witam

Mam pytanie odnosnie PTR. Piszę juz po raz trzeci na adres majlowy znaleziony na stronie PTR: biuro@rakiety.org.pl i nie mam zadnej odpowiedzi. Moze ktos mnie podpowiedziec czy ktos czyta majle na tym koncie pocztowym?
Złożyłem podanie o członkostwo w Polskim Towarzystwie Rakietowym, zaplaciem składkę członkowską na konto i chcialem sie dowiedziec jakie sa dalsze kroki. Podanie zlozylem jeszcze 12 lipca i od tej pory zero feedback-u.
Prosze o porade co i jak mam zrobic zebym zostal clzonkiem PTR?

BR, Roman
Awatar użytkownika
filipberet
***
Posty: 97
Rejestracja: środa, 5 lut 2014, 07:36
Lokalizacja: Białystok, Choroszcz

Re: Członkostwo w PTR

Post autor: filipberet »

Witam
roma1198 pisze:Witam

Mam pytanie odnosnie PTR. Piszę juz po raz trzeci na adres majlowy znaleziony na stronie PTR: biuro@rakiety.org.pl i nie mam zadnej odpowiedzi. Moze ktos mnie podpowiedziec czy ktos czyta majle na tym koncie pocztowym?
Złożyłem podanie o członkostwo w Polskim Towarzystwie Rakietowym, zaplaciem składkę członkowską na konto i chcialem sie dowiedziec jakie sa dalsze kroki. Podanie zlozylem jeszcze 12 lipca i od tej pory zero feedback-u.
Prosze o porade co i jak mam zrobic zebym zostal clzonkiem PTR?

BR, Roman
Skoro wypełniłeś wniosek i opłaciłeś składkę to znaczy, że jesteś już członkiem PTR :grin:. Co pewien czas drukowane są karty członkowskie. Przy następnej partii z pewnością otrzymasz swoją karte członka PTR.

Pozdrawiam
Up Up and Away
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Członkostwo w PTR

Post autor: jaskiniowiec »

Już wszystko załatwione.
ODPOWIEDZ