pomocy!!!

Aparatura pokładowa, układy pomiarowe i wykonawcze.
Gość

pomocy!!!

Post autor: Gość »

Prosze o pomoc zrobilem kilka rakiet ale nie wiem jak zrobic ze po skonczeniu pracy otwiera sie spadochron. PROSZE O POMOC! [/img]
Awatar użytkownika
KSard
Supersonic PROFI
Posty: 1499
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: pomocy!!!

Post autor: KSard »

A możesz nam powiedzieć, co już wiesz na ten temat - będzie nam łatwiej :D
Gość

Post autor: Gość »

wiem tyle że trzeba zrobić jakiś ładunek co wolno sie jara i jakieś '
..:::DAX:::..
******
Posty: 94
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Post autor: ..:::DAX:::.. »

Witam

Mam sposób na Twoją niedolę:lol:. Musisz zastosować opóźniacz. Ja w swoich silnikach robiłem tak:

kiedy miałem silnik nabity paliwem robiłem zatyczkę drewnianą tak aby wchodziła ona w korpus silnika i zostało nad nią ok. 7mm miejsca. Wklejałem ją na wikol i czekałem aż wyschnie. Następnie wierciłem w niej otwór fi 3 mm przez całą długość aż do paliwa. W ok. 13 otworu nasypałem PCZ słabej jakości i ubiłem. Następnie zdejmowałem "siarkę" z zapałek i ubijałem ją aż zostało ok. 3mm miejsca. W te 3 mm nasypałem PCZ i ubiłem. Na górę dałem PCZ dobrej jakości. NIE UBIJAĆ!!! Koniec SR zakleić taśmą i gotowe.

Siarka jest po to aby zatkała otwór i ułatwiła zadanie mieszance miotającej. Ważna rzecz: długością zatyczki regulujesz czas opóźnienia(im dłuższa zatyczka tym dłuższy czas opóźnienia.Mam nadzieję że opisałem to jasno :lol:

Pzdr DAX
Gość

Post autor: Gość »

OK! Dzięki serdeczne! :wink:
Gość

Post autor: Gość »

Mam pytanie czy zamiast p.cz. może być saletra z cukrem. Ponieważ nie mam dostępu do p.cz. :) Proszę o odpowiedź.
..:::DAX:::..
******
Posty: 94
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Post autor: ..:::DAX:::.. »

Witam



Moim zdaniem saletra z cukrem raczej na ład. miotający się nie nadaje. Radze Ci zrobić proch czekoladowy.

Skład:

-KNO3 70%

-C 30%

Składniki osobno mielimy na pył i suszymy co ułatwi mieszanie. Następnie mieszamy i przesiewamy przez sitko. Mieszankę wsypujemy do słoika i zalewamy wodą do konsystencji gęstego błota. Teraz proch musi wyschnąć w ciepłym miejscu. Co jakiś czas należy go przemieszać. Po wyschnięciu będzie grafitowo czarny. Teraz wystarczy zmielić ponownie i proch czekoladowy gotowy.
Gość

Post autor: Gość »

Dzięki :D
kot127
*
Posty: 19
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Post autor: kot127 »

jedno, jak zrobić ład. miotający do bezwładnika? aby odpalić go chciałbym urzyć akumulatorka AA mogę?
ODPOWIEDZ