Stypendium z wyboru

Mauy
PROFI
Posty: 102
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Stypendium z wyboru

Post autor: Mauy »

Cześć wszystkim!

Jako Rakietowcy startujemy w konkursie "Stypendium z Wyboru". Aby wygrać (lub zająć jedno z około 20 liczących się miejsc) należy zebrać jak najwięcej głosów. Głosowanie odbywa się poprzez konto na Facebooku (nie jest to nic nazbyt inwazyjnego). Już niedługo ubiega termin oddawania głosów a dla nas każdy głos jest bardzo ważny.
Dlatego zwracamy się do Was wszystkich z ogromną prośbą: jak możecie to oddajcie na nas głos w tym konkursie i ewentualnie prześlijcie tę prośbę dalej. Nie ma co ukrywać, że tego typu konkursy wygrywają osoby, które niekoniecznie robią coś ciekawego a jedynie mają rozbudowaną sieć kontaktów/znajomych. Mamy nadzieją, że w naszym przypadku będzie inaczej - w końcu dzielimy te same zainteresowania :)

Głosowanie odbywa się tutaj:
http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/u ... pasja-1175

Mamy nadzieję, że nas wesprzecie :)

Pozdrawiam serdecznie,
Błażej Marciniak
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stypendium z wyboru

Post autor: jaskiniowiec »

Co jest, po raz kolejny nie ma możliwości zalogowania i głosowania....
Mauy
PROFI
Posty: 102
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Re: Stypendium z wyboru

Post autor: Mauy »

Niestety czasami tak bywa ale jak się odczeka to wszystko wraca do normy. Swoją drogą cała ta strona jest trochę dziwnie wykonana i miejscami niefunkcjonalna ale nie powinnyśmy narzekać ;)
Awatar użytkownika
sensi
PROFI
Posty: 79
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Re: Stypendium z wyboru

Post autor: sensi »

Między innymi na stronie Kosmiczna Polska pojawił się tekst o tym:
http://kosmicznapolska.pl/aktualnosci/4 ... zutni.html
Jak można przeczytać zachętę do głosowania powinien stanowić także i fakt, że taka konstrukcja mogłaby być wykorzystywana NIE tylko przez SKA ;)

Pozdrawiam,
Adam Okniński


PS
Jakby ktoś chciał polecić znajomym naszą akcję to można dodać do niej znajomych na Facebook'u: http://www.facebook.com/events/413030892070037
Awatar użytkownika
PIOTR
PROFI
Posty: 933
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Białystok

Re: Stypendium z wyboru

Post autor: PIOTR »

Cześć
Projekt w 2 miejscach jest niestabilny. Proponuję jeszcze raz przemyśleć konstrukcję.
to the open space
Awatar użytkownika
sensi
PROFI
Posty: 79
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30

Re: Stypendium z wyboru

Post autor: sensi »

Witam ponownie,
projektant wyrzutni - Damian Kaniewski chciał się ustosunkować do tych słów, ale miał problemy z Forum, więc ja przesyłam jego maila ;)


>>
Jak do tej pory nie uzyskałem dostępu do forum dlatego przesyłam ci odpowiedź dla Pana Piotra:

Rzeczywiście może się wydawać że konstrukcja jest niestabilna. Jednak jest to wina zdjęć modelu, który jest nieaktualny/niekompletny i nie przedstawia dobrze idei funkcjonowania wyrzutni. Są to zdjęcia jedynie poglądowe, nie było potrzeby umieszczania we wniosku do konkursu dokładnych opisów technicznych, aczkolwiek doświadczone oko dostrzeże braki :) Zapewniam że konstrukcja jest przemyślana, podobne projekty były już realizowane w innych krajach i działały bez zarzutu.
>>


Ja od siebie dodam, że faktycznie nie wszystko jest tam aktualne.
Swoją drogą na tego typu konkursy wystarczy koncepcja i to żeby cel był możliwie szczytny :D
No a Damian chyba do września zamyka pełen projekt ze wszystkimi bajerami.

Pozdrawiam,
AO
Awatar użytkownika
PIOTR
PROFI
Posty: 933
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Białystok

Re: Stypendium z wyboru

Post autor: PIOTR »

Popieram każdy projekt rakietowy. Niezależnie od tego czy konstrukcja jest skończona czy nie, bo można ją modyfikować. Wrzucajcie info o postępie prac.
to the open space
ODPOWIEDZ