LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Polskie Towarzystwo Rakietowe - wstąp i legalnie odpalaj Rakiety Dużej Mocy
Awatar użytkownika
Kacper
Supersonic PROFI
Posty: 912
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: Kacper »

Szykujcie rakiety! :D
W weekend 20-21 listopada 2021 na poligonie w Drawsku Pomorskim odbędą się Loty Rakiet Eksperymentalnych.

Dokładne miejsce startów i plan imprezy poznamy 9 listopada po odprawie planistycznej.
Spodziewamy się wielu startów dlatego prosiłbym już zgłaszać udział co będzie pomocne w przygotowaniu od strony organizacyjnej. Prawdopodobnie wyznaczymy konkretne godziny okien startowych i czasu na poszukiwanie rakiet.

Dla uczestników do dyspozycji będą:
Duże namioty z ogrzewaniem.
Wyrzutnia prętowa fi 10 mm 2 m
Wyrzutnia szynowa 4 m.
Wyrzutnia wieżowa 6 m (dla rakiet o średnicy od 6 do 22 cm).
Podtlenek azotu, zapłonniki, flary, lonty.
Silniki Ikaros i Shermully.
Krótkofalówki.
Agregat prądotwórczy i przedłużacze.
Czajnik, woda, zapas herbaty i kawy.
Sprzęt do wspinaczki na drzewa.

Dajcie znać jeśli macie jakieś zapotrzebowanie na sprzęt lub coś innego w czym możemy pomóc. Proszę się nie krępować. :D
kretu
**
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 29 gru 2020, 21:55

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: kretu »

Cometów nie będzie?
stansz
****
Posty: 317
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2019, 11:13
Lokalizacja: Białystok

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: stansz »

Cześć.
Ja. mam duże comenty.
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
placydo
PROFI
Posty: 710
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kielce

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: placydo »

stansz pisze: czwartek, 4 lis 2021, 12:12 Cześć.
Ja. mam duże comenty.
Co masz?
stansz
****
Posty: 317
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2019, 11:13
Lokalizacja: Białystok

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: stansz »

Cześć szczególnie Placydo.
Kolega. mówi że chce Komety. A ja jak najbardziej komentarze mam dużo konstruktywnych do LRE. Chyba możemy żartować z lekkim jajem?
Przyjeżdżam na LRE i płacę za siebie. Płacę również za kolegę którego wprowadzam jako" gościa członka PTR".
Więc pierwsza prima . Pasuję koledzy z zarządu PTR, do dyskusji na 9 listopadA.
Wiecie , że założyłem pracownię rakietową w Białymstoku. Więc proszę o traktowanie mnie poważnie.
Wszystkich pozdrawiam-
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
kretu
**
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 29 gru 2020, 21:55

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: kretu »

Może ja nie rozumiem tu gdzieś dowcipu ale ja pytałem o dostępność silników Comet. Ale już wiem że nie nie będzie jakby ktoś inny był ciekaw.
stansz
****
Posty: 317
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2019, 11:13
Lokalizacja: Białystok

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: stansz »

Cześć kolego .
Ponieważ nie śpię a czasem w nocy to mi się zdarza, więc piszę.
Po tym poznaje się mistrza Panie ,krętu, bo lata na tym co jest. A porusza ważniejsze tematy, od jednego takiego zacząłem: czy mogę za 20 złotych wprowadzić - gościa członka PTR-. ? To jest autantycznie istotne pytanie w stronę naszych szanownych organizatorów Lotów Rakiet Eksperymentalnych. Zadecydujecie o tym 9 listopada koledzy czy nie?
Piszę o tym co jest zasadniczymi sprawami , bo zaciska mi się sznur na szyi i pół/pół będę miał pieniądze , żeby wydatkować je na L R E. A tego nie lubię. Wydatkowanie na pracownię rakietową w Białymstoku pociąga spore kwoty stąd w innych miejscach sukienka robi się krótka więc świecę gołym tyłkiem, czego znów nie lubię szanowny Panie _ kertu_.
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
stansz
****
Posty: 317
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2019, 11:13
Lokalizacja: Białystok

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: stansz »

Kretu a w ogóle nazwij się jak człowiek. Jesteś Grzegorz Roman Wiesław Mateusz Florian itepe. Bo na nicka to trzeba zasłużyć jak mówił nadszyszkownik Kikujadek. To samo w stronę pozostałych kolegów.

Zbych
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
stansz
****
Posty: 317
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2019, 11:13
Lokalizacja: Białystok

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: stansz »

No i najważniejsze.
Gratuluję Kanawka napisał u siebie o LRE 2021.
Dobra robota, autentycznie gratuluję. On ma zysk i my mamy zysk.
inżynier STEM Białystok
Zbych Staniszewski
kretu
**
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 29 gru 2020, 21:55

Re: LRE listopad 2021 - Loty Rakiet Eksperymentalnych

Post autor: kretu »

Osoby zainteresowane znają moje personalia zwłaszcza uczestnicy Discorda ale też uczestnicy ostatnich 2 imprez PTR. Z pewnych powodów ostatnio jednak przestałem tak się afiszować z danymi. Między innymi nie chcę aby google je indexowało więc na forum na pewno się nie pojawią.

Co do twojego pytania wystarczy przeczytać regulamin imprezy. Aby przybyć na LRE nie musisz być nawet członkiem PTR. Członkowie PTR nie musza jedynie płacić opłaty wejściowej. Więc jeżeli kolega jest z Polski to zwyczajnie napiszcie maila do zarządu PTR aby twoją opłatę przepisali na niego i wypełnijcie zgłoszenia zarówno wasze jak i waszych rakiet. Oczywiście przypomnę bo masz chyba problem z czytaniem prostego regulaminu :twisted:
że uczestnikami mogą być jedynie pełnoletni, musicie mieć swoją rakietę, i jeżeli kolega jest z zagranicy to opłata jest większa i szybko zgłaszajcie bo teoretycznie już jest po terminie zgłaszania zagranicznych gości (konieczność sprawdzenia przez kontrwywiad) ale w tym roku wyjątkowo termin ten będzie przesunięty więc może jeszcze uda się zgłosić.
ODPOWIEDZ