Kalendarz

Polskie Towarzystwo Rakietowe - wstąp i legalnie odpalaj Rakiety Dużej Mocy
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kalendarz

Post autor: jaskiniowiec »

Tofik, nic nie widać.
Tak jak pisałem, kwestia nie tylko walorów art ale i poziomego kadru.
Awatar użytkownika
antyvlad
Podniebny Filmowiec
Podniebny Filmowiec
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 5 cze 2011, 23:37

Re: Kalendarz

Post autor: antyvlad »

rakieta.jpg
rakieta.jpg (122.39 KiB) Przejrzano 13814 razy
Mam takie, lepsza wersja TIFF 16.5 MB Obrazek
Awatar użytkownika
arekp
Supersonic PROFI
Posty: 139
Rejestracja: niedziela, 17 kwie 2011, 00:31
Kontakt:

Re: Kalendarz

Post autor: arekp »

Moje typy (oczywiście wymagana jest zgoda na publikację wizerunku od osób, które są na zdjęciach):
Jeśli będziecie chcieli któreś ze zdjęć publikować, to mogę przysiąść trochę bardziej do obróbki.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotrek
Podniebny Filmowiec
Podniebny Filmowiec
Posty: 235
Rejestracja: poniedziałek, 26 gru 2011, 15:28
Lokalizacja: Rzeszów, Chotyłów

Re: Kalendarz

Post autor: Piotrek »

Awatar użytkownika
Kacper
Supersonic PROFI
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kalendarz

Post autor: Kacper »

Rozpoczynamy prace nad kalendarzem na przyszły rok :grin:

Bieżąca wersja okazała się świetnym pomysłem dlatego chcemy co roku wypuszczać taki kalendarz.
Zaczynamy zbieranie najlepszych zdjęć w ramach konkursu: http://forum.rakiety.org.pl/konkurs-fot ... t2413.html
Po za tym chciałbym żebyśmy zebrali ważne dla nas daty, które mogą się znaleźć w kalendarzu. Jeśli macie jakieś propozycje to proszę zgłaszajcie je w tym wątku. Mam na myśli zarówno rocznice ważnych wydarzeń z historii rakiet jak i planowane imprezy modelarskie, wydarzenia naukowe czy konferencje.
Na pewno znajdą się daty naszych imprez jak FM2017 oraz LRE (ale bardziej traktujmy je jako przypomnienie, że się zbliżają niż 100% pewny termin).

Jeszcze dodam od siebie, że najlepiej w kalendarzu prezentują się zdjęcia, które pokazują nie tylko rakiety i pejzaże ale też ludzi, emocje i akcję.

Ok, koniec gadania, teraz trzeba wziąć się do roboty i szykować rakiety na najbliższy FM :wink:
Awatar użytkownika
Sarius
*
Posty: 24
Rejestracja: piątek, 2 sty 2015, 23:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Kalendarz

Post autor: Sarius »

Witam!
W pewnym sensie post trochę spóźniony (powodem było nie działające forum), gdyż zapisy na polską edycję konkursu CanSat zakończyły się wczoraj. Natomiast w kalendarzu można by umieścić datę 13-16 kwietnia 2017, lotnisko Aeroklubu Starowolskiego oraz poligon w Nowej Dębie jako finał konkursu, planowane jest wiele startów rakiet, po jednym na każdego CanSata więc wydarzenie czysto rakietowe. Wraz z 4 kolegami z mojej szkoły wezmę udział w konkursie, chociaż będę pomagał raczej w kwestiach technicznych niż elektronicznych. Relacja pojawi się na forum za jakiś czas. Link do strony konkursuhttp://esero.kopernik.org.pl/?page_id=1499
P.S. Na dole strony wspomniane jest o zeszłorocznej wygranej AGH Space Systems w Teksasie Obrazek
Awatar użytkownika
Kacper
Supersonic PROFI
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kalendarz

Post autor: Kacper »

Jeszcze przed świętami wysłaliśmy kalendarze do wszystkich członków PTR oraz do instytucji, organizacji, firm i osób z którymi współpracujemy. Rozeszły się wszystkie które były wydrukowane dlatego teraz zamawiamy dodruk. Gdyby ktoś był zainteresowany kalendarzem lub ktoś z PTR chciał sobie zamówić ich więcej to proszę o informację w tym temacie. Koszt kalendarza to 12zł a wysyłki wraz z kopertą 6zł (nie zarabiamy na tym).

Przypomnę:
Kalendarz na ścianę
format A3
13 stron
Na każdy miesiąc oddzielna strona z wystrzałowym zdjęciem :wink:
Awatar użytkownika
rafciodz
****
Posty: 1237
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kalendarz

Post autor: rafciodz »

A jak nie dostałem :( ?, poza tym rozmawiałem z Andrzejem na temat kilkunastu sztuk do modelarni, coś wiadomo?
Free Your Mind
Awatar użytkownika
Kacper
Supersonic PROFI
Posty: 911
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kalendarz

Post autor: Kacper »

Tak, właśnie dlatego nie dostałeś :mrgreen: , wyślemy hurtem. Ile dokładnie sztuk chcesz (pierwszą masz gratis)?
Awatar użytkownika
rafciodz
****
Posty: 1237
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kalendarz

Post autor: rafciodz »

Poszło PW :)
Free Your Mind
ODPOWIEDZ