Radom - Piknik Naukowy

Polskie Towarzystwo Rakietowe - wstąp i legalnie odpalaj Rakiety Dużej Mocy
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Radom - Piknik Naukowy

Post autor: jaskiniowiec »

W tym roku (30V) po raz pierwszy mieliśmy okazje gościć na Pikniku Naukowym w Radomiu. Głównym punktem były warsztaty rakietowe, modele sponsorował organizator. Przeznaczona na warsztaty została jedna sala w jeszcze nie otwartej galerii handlowej. Obecni: Piotr, norteno, Kacper, jaskiniowiec, Tomek. Mieszana ekipa białostocko - krakowska. Same warsztaty, oraz starty (przed galerią na placyku) jak najbardziej udane. Dodatkowo ja z Kacprem wystawiliśmy jeszcze dwa stoliki na korytarz, położyliśmy rakiety, by móc pogadać z zainteresowanymi. Ale zainteresowanie było w sumie mniej niż skromne. Na stoisku odwiedził Nas jeszcze forumowy modelarz, Arek.
I w sumie tyle. Było dobrze, minęło, inne imprezy nadchodzą. Chciałem tylko zaapelować do innych, nie bójcie się, ruszcie tyłek...Pojawiajcie się na imprezach, organizujcie swoje, dawajcie znać o możliwościach w Waszej okolicy...
SDC10480.JPG
SDC10480.JPG (580.62 KiB) Przejrzano 4087 razy
SDC10483.JPG
SDC10483.JPG (883.88 KiB) Przejrzano 4087 razy
SDC10500.JPG
SDC10500.JPG (858.07 KiB) Przejrzano 4087 razy
SDC10504.JPG
SDC10504.JPG (2.19 MiB) Przejrzano 4087 razy
Adam
Supersonic PROFI
Posty: 395
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Radom - Piknik Naukowy

Post autor: Adam »

Jestem zaskoczony, że w Radomiu było małe zainteresowanie. Może po legendarnych już piknikach lotniczych małe rakiety nie robią wrażenia... Cóż, zobaczymy jak będzie na następnych imprezach - może ziarnko zainteresowania zostało zasiane. Dzięki za robotę chłopaki :)
ODPOWIEDZ