Wlepki

Polskie Towarzystwo Rakietowe - wstąp i legalnie odpalaj Rakiety Dużej Mocy
Awatar użytkownika
Tofifi
PROFI
Posty: 829
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Białystok

Wlepki

Post autor: Tofifi »

Cześć!
Obserwując kolejny udany lot anihilacji pomyślę sobie o słynnym skrobaniu kolby karaniu przedstawianych na niektórych na filmach wojennych, ew nalepkach na walizki z miejsc które się odwiedziło.
Co myślicie o tym, aby wypuścić vlepki które przyklejało by się na korpus rakiety po każdym udanym starcie/odbytym zlocie?

Można by było w ten sposób wyklejać np stateczniki, a sam konstruktor wizualnie mógłby pochwalić się liczbą udanych lotów :wink:

Koszta zrobienia takich gadżetów nie są wysokie.
Awatar użytkownika
rafciodz
****
Posty: 1237
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wlepki

Post autor: rafciodz »

Cześć,
To czy ktoś będzie sobie odznaczał "na kolbie" udane starty to raczej prywatna inicjatywa każdego. Jakby było zainteresowanie to czemu nie.

Mi od dłuższego czasu chodzi po głowie "Galeria sław" - zakładka na stronie gdzie będą prezentowane szczególnie udane konstrukcje ( i konstruktorzy - specjalnie użyłem słowa konstruktorzy ) - brak mi tylko pomysłu na opis "szczególnie udanych konstrukcji" - czyli kiedy rakieta ma trafić na taka galerię. No i kto z PTR by o tym decydował. :smile:.
Free Your Mind
Awatar użytkownika
Kacper
Supersonic PROFI
Posty: 912
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wlepki

Post autor: Kacper »

Nie specjalnie lubię naklejki, jedna PTRka wystarczy w zupełności. Jak bym miał nakleić na anihilację 15 naklejek to by wyglądało dziwnie (a ja chcę tą rakietą jeszcze 85 startów wykonać). Również myślę, że jeśli ktoś lubi naklejki to jego prywatna sprawa co naklei sobie na model.

Pomysł na galerię rakiet z krótkimi opisami jest bardzo fajny. Myślę, że można by umieszczać tam wszytki modele, które odbyły lot na silnika f i większych (żeby pominąć setki małych modeli np na ROSach).
Po latach taka galeria stanie się świetną prezentacją rozwoju konstrukcji rakiet w Polsce.

Odnośnie walizek :smile:
Obrazek
Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Re: Wlepki

Post autor: Paul »

Witam,
Albo taka propozycja :
- 5 udanych lotow ( bez wpadki :wink: ) - brazowa PTR-ka
-10... lub 15 udanych lotow - srebrna PTR-ka
- powyzej 25 udanych startow - zlota PTR-ka

Oczywiscie ilosc udanych startow i ladowan jest tylko propozycja i moze byc zmieniona na dowolna ilosc - np.3 , 9 , 15 albo jeszcze inaczej :wink:

Paul
ODPOWIEDZ