Linki PTR

Polskie Towarzystwo Rakietowe - wstąp i legalnie odpalaj Rakiety Dużej Mocy
Awatar użytkownika
PIOTR
PROFI

Re: Linki PTR

Post autor: PIOTR » sobota, 9 lip 2011, 09:31

malyro pisze: ... W dzisiejszym wydaniu wiadomosci Polsatu o 19 ... uzyto pare sekund ze spota PTR .... miedzy innymi Roberta Magiere.
Chciałem obejrzeć
ale niczego nie mogłem znaleźć.
Gdzie znaleźć archiwalne wiadomości Polsatu?
to the open space

Awatar użytkownika
Tofifi
PROFI

Post autor: Tofifi » sobota, 9 lip 2011, 11:23

myślę że jakby napisać do nich z prośbą o link czy tam od razu plik tego nagrania to nie będzie problemu bo oni takie rzeczy gromadzą latami :smile:

Awatar użytkownika
admin
Administrator

Post autor: admin » poniedziałek, 11 lip 2011, 21:18

Tofifi pisze:okej, ale dlaczego mój pomysł jest zły?
Przecież jeżeli dużo osób kliknie w link to strona leci do góry jako "częsciej odwiedzana"
Obrazek
Zajmuję się forum tylko od strony technicznej

Awatar użytkownika
Tofifi
PROFI

Post autor: Tofifi » poniedziałek, 11 lip 2011, 21:49

głupszej odpowiedzi nie widziałęm chyba jeszcze nigdy... :evil:

Awatar użytkownika
admin
Administrator

Post autor: admin » poniedziałek, 11 lip 2011, 21:55

Tofifi pisze:głupszej odpowiedzi nie widziałęm chyba jeszcze nigdy... :evil:
Słuchaj nie masz najmniejszego pojęcia o co w tym chodzi a jednak się wypowiadasz.
Podobnie jak w wielu tematach na forum - które są dla Ciebie tajemnica - jesteś pierwszy, zeby coś dowalić...
Nie widziałeś głupszej odpowiedzi? Poczytaj swoje - prawie każda biję tą na głowę!

Prosty przyklad:
saturn pisze:a da ktoś poradę jak zrobić taka hamownie żebym widział wykres na pc ?
Tofifi pisze:poradę Ci dam ale prosto nie będzie:
kup drogie tensometry, zrób elektornikę, napisz program nie wnikam w szczegóły bo to nie moja dziedzina ale tlyko mówię czego potrzebujesz a to nie jest łatwa sprawa i tania z resztą też nie
Tofifi pisze:Z papieru albo taśmy power tape :grin:
Widziałeś jak w "pogromcy mitów" zrobili z niej armatę? Moim zdaniem się nada :mrgreen:
Czy Ty piszesz tylko po to, żeby pisać? Nabijasz posty? Oświeć mnie bo ja nie mam już pomysłu.

Awatar użytkownika
Tofifi
PROFI

Post autor: Tofifi » poniedziałek, 11 lip 2011, 22:05

1)znalazleś raptem 1-2 posty i co już oznacz to że się wtrymolam wszędzie i wszystkie rozumy pozjadałem?
Uwierz wiecej mam pokory od Ciebie.
2)Odnoścnie protego przykładu - chłopak nic nie wie nie ma nawet chęci czegoś poczytać no to mu mówię tyle co wiem o podstawowych częsciach takiej hamowni a jak chce więcej to niech pyta kogoś mądrzejszego albo bierze się za czytanie bo na jego poziomie wiedzy to i tak na wiele się mu nie zda - nakierowany w karzydm razie został
3)Z tą taśmą to był żart a Ty wyraźnie nie potrafisz wyczuć różnicy między żartem a głupotą przemawiającą za brakiem wiedzy.
Przecież każdy doskonale sobie zdaje sprawę (no moze jak widać nie Ty) że program w stylu Brainac czy Pogromcy Mitów to cyrk na kułkach żeby podjarać młodych i zgarnąć kasę a mądrego to tam jest tyle co wzór który przewinie się w 2/10 odcikach.
Zresztą niżej jak widzisz dopisałem że to dla hecy było....
4)Czyżbyś miał jakieś kompleksy? No chyba masz jeżeli nie stać Cię na konstruktywne wyprowadzenie mnie z błędu dając jako odpowiedź: masz racje nie znasz się.... już przez grzeczność można by dopisać co przeinaczyłem albo wyjaśnić przynajmniej pobierznie o co tu chodzi.
NO ale jeżeli twoim wyznacznikiem wiedzy jest ilość postów to gorąco brawa! ... Bo jak na razie nie uwarzam się za orła w tym temacie a jak przenalaizujesz moje "nabite" posty to w większości zobaczysz tam pytania oraz prośbę o konstruktywną opinię.

Ponoć nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi no i jak tu się nie zgodzić?
W tym przypadku ma to potwierdzenie.
To ak jakbyś dla laika który pytał o skomplikowaną rzecz np natury fizycznej wysłał debilny obrazek który nic mu nie wyjaśnia oprócz tego że plujesz mu w mordę i patrzysz na niego z góry?
Nie pozdrawiam

Awatar użytkownika
admin
Administrator

Post autor: admin » poniedziałek, 11 lip 2011, 22:12

Dobra nie chce mi się i brak mi już siły. Mam ważniejsze sprawy na głowie.

Awatar użytkownika
mauzer
Kontakt:

Post autor: mauzer » sobota, 16 lip 2011, 20:26

Na Kciuku też jesteśmy, to serwis podobny do wykop.pl, jest o tyle łatwiejszy w obsudze, że nie trzeba mieć tam konta i się logować by oddać głos, wystarczy że każdy po wejściu na stronę kliknie kciuk do góry. Kilka artykułów, linków, filmów itp... z największą ilością "kciuków do góry" oddanych w ciągu 24 godzin od dodania trafia na główną. Zachęcam zatem do klikania "kciuków" i tym samym oddawania głosów na spot promujący naszą rakietową działalność.

LINK: http://www.kciuk.pl/Znakomity-spot-rekl ... ego-a60516

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mauzer
Kontakt:

Post autor: mauzer » sobota, 16 lip 2011, 21:42

Póki co jesteśmy na stronie głównej kciuk.pl i w zakładce HOT24 :) Dość szybko Nas "wykopali" na główną :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
malyro
PROFI

Post autor: malyro » czwartek, 18 sie 2011, 22:44

ODPOWIEDZ