Grunwald 2010

Polskie Towarzystwo Rakietowe - wstąp i legalnie odpalaj Rakiety Dużej Mocy
Awatar użytkownika
PIOTR
PROFI
Posty: 933
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Białystok

Post autor: PIOTR »

..........
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 mar 2013, 08:46 przez PIOTR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PIOTR
PROFI
Posty: 933
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Białystok

Post autor: PIOTR »

.........
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 mar 2013, 08:46 przez PIOTR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: jaskiniowiec »

Ale Wam dobrze...A gdzie Kermit ?
Paul
Supersonic PROFI
Posty: 937
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Luedenscheid

Post autor: Paul »

Witam,

Troche malo zdjec :D .... no i malo rakiet :wink: , ale jak na pierwszy raz to jest OK !!!

A jak ta rakietka po lewej :wink: poleciala wysoko ? Szkoda, ze to tak daleko, bo chetnie bym przyjechal, ale wlasnie ta odleglosc !!!!



Pozdrawiam

Paul



Ps.

Te koszulki sa bardzo ladne, ale na taka pogode to lepiej by bylo odwrotnie, biala koszulka i czarny emblemat :wink:
Awatar użytkownika
robercik
Supersonic PROFI
Posty: 1362
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robercik »

Cześć

W końcu znalazłem odrobinę czasu i mogę zaprezentować krótki reportaż z pikniku rakietowego :wink:



http://rakiety.pomorze.pl/filmy/PTR.pik ... unwald.avi



Spotkanie było przede wszystkim towarzyskie a modele rakiet miały zapewnić zabawę dzieciakom.

Poważnych konstrukcji nie udało się na czas przygotować.

Mam nadzieję że rozwiązaliśmy problem z odzyskiem w rakiecie V2 Bulleta i wkrótce będzie on mógł zaprezentować ten pikny model.



pzdr
Awatar użytkownika
PIOTR
PROFI
Posty: 933
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Białystok

Post autor: PIOTR »

. .
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 mar 2013, 08:48 przez PIOTR, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: jaskiniowiec »

Dzięki Piotr za wyczerpującą fotorelację.
Tsmolinski
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Tsmolinski »

Impreza jak widzę fajna. Aż się miałem zgłosić ale sobie pomyślałem - co ja się będę ze swoimi maleństwami pakował jak przyjadą wyjadacze z rakietami długimi na 2 metry. Inna sprawa że obcowanie z typem co tydzień siedział w obozie a po bitwie nie mógł się wykąpać (zabrakło wody w kranach) też pewnie do przyjemności by nie należało. Widzę że było rodzinnie a na inscenizacji byłem z 10-letnim synem którego te rakietowe sprawy bardzo kręcą. Jeżeli będzie powtórka w przyszłym roku to ja ręcamy i nogamy!
Awatar użytkownika
robercik
Supersonic PROFI
Posty: 1362
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robercik »

Wielkość rakiety zależy tylko od fantazji ułańskiej konstruktora. Niektórzy zawsze będą konstruować malutkie rakietki i bardzo dobrze. Na zloty zapraszamy wszystkich konstruktorów. Nie dzielimy się na wyjadaczy i tych co się "pchają z maleństwami". Od każdego można się coś nauczyć, coś ciekawego podpatrzyć, a już na pewno w gronie rakietowym można świetnie się bawić :D

Na zlotach w Niemczech startują rakiety od 10 cm do kilku metrów wysokości, jest z kogo brać przykład :wink:



pzdr
Bullet
PROFI
Posty: 284
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bullet »

Dziękuję za świetną fotorelację :)

Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie przynajmiej tyle lotów modeli ile wyczerpania wieczorami :)

Dziękuję uczestnikom i tym którzy ciałem i tym którzy duchem z Nami byli
ODPOWIEDZ