Co i gdzie kupic

Czyli to, czego potrzebujesz aby bezpiecznie i dobrze wykonywać podstawowe prace modelarskie
Drazen
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 5 mar 2012, 15:41

Re: Co i gdzie kupic

Post autor: Drazen »

Gdzie dostanę chloran(VII) amonu (nadchloran amonu)?
Awatar użytkownika
jaskiniowiec
Administrator
Posty: 2379
Rejestracja: niedziela, 30 sty 2011, 18:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Co i gdzie kupic

Post autor: jaskiniowiec »

Trudna sprawa. Trzeba polować w necie, czasem się pojawia.
Dionizos
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 11 mar 2013, 14:47

Re: Co i gdzie kupic

Post autor: Dionizos »

Jestem początkującym rakieciarzem. Bardzo nie lubiłem zwykłego karmelka na cukrze(głównie przez wysoką temperaturę obróbki) dlatego zazwyczaj korzystalem z paliw ubijanych..ale i to rozwiązanie ma pewną wadę. W porównaniu do karmela trudniej o dobrą powtarzalność twardości ziarna bez użycia prasy. I mógłbym się nad tym dalej rozwodzić ale wolę przejść do konkretów. Jestem uparty jak osioł i nieco staromodny. Irytuje mnie sytuacja, gdy w dużym mieście(Łódź) mam problem ze znalezieniem SORBITOLU, w takim przypadku wolę stracić czas na szukanie niż zamówić to samo przez internet. W związku z tym proszę o poszlaki, w jakim sklepie można znaleźć ów odczynnik? Chodzi mi tutaj o typ sklepów lub też konkretne adresy. Ew. jeśli ktoś w okolicy Łodzi posiada. Przejrzałem wszystkie posty pod 'szukaj' odnośnie sorbitolu, dlatego też odpowiedziom 'wikipedia+allegro' podziękuję, już to zrobiłem :wink:
stary Leszek
****
Posty: 183
Rejestracja: sobota, 6 kwie 2013, 12:34

Re: Co i gdzie kupic

Post autor: stary Leszek »

Trzeba pilnować bo z naszego Forum zrobi się słup reklamowy.
Jak zobaczą, że takie "dziwne informacje " są szybko kasowane
to się odczepią.
Awatar użytkownika
przemo
Podniebny Filmowiec
Podniebny Filmowiec
Posty: 218
Rejestracja: piątek, 25 sty 2013, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Co i gdzie kupic

Post autor: przemo »

Cześć
Kupuję od nich ( link ) zapalniki - są ok jak dla mnie.
A że akurat mają wyprzedaż to wrzucam powyższy link.
Co prawda droga wysyłka (20zł) ale przy większej ilości (szykujac się na Meteor'a 2015 :mrgreen: ) lub zbiorczych zakupach po 2óch 3ech chętnych wyjdzie taniej.
pozdrawiam
Kombos
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 24 paź 2018, 17:27

Re: Co i gdzie kupic

Post autor: Kombos »

Witam, jestem nowy w tym i chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę kupić silnik PSnD 15-7?
ODPOWIEDZ